To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wieści z tarnowskiego magistratu    -   04/4/2011
Konkurs „Kanon Architektury”
Prezydent Miasta Tarnowa ogłasza II edycję konkursu pod nazwą „Kanon Architektury”. Celem konkursu jest propagowanie estetycznego wyglądu budynków położonych na terenie Miasta Tarnowa oraz kształtowanie postawy współodpowiedzialności mieszkańców za estetykę i wizerunek miasta. Zgodnie z regulaminem, konkurs w bieżącym roku organizowany jest w kategorii „najładniejsza reklama”.

Ogloszenie

Do udziału w konkursie zapraszani są właścicieli budynków znajdujących się na terenie Gminy Miasta Tarnowa, którzy w okresie od dnia 1 stycznia 2010 r. do dnia 31 grudnia 2010 r. wykonali montaż nowej reklamy. Zgłoszenia do konkursu należy składać w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Nowej 4 w Tarnowie w terminie do 30 kwietnia 2011 r.
Na właścicieli trzech najlepszych reklam wybranych przez Komisję Konkursową czekają wyróżnienia w kwocie 1.000 zł każde. Szczegółowe zasady konkursu określa regulamin.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 19:16:50
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html