To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Duże zainteresowanie Miejskimi Targami Edukacyjnymi    -   04/4/2011
Targi dla gimnazjalistów
VIII Miejskie Targi Edukacyjne, które odbyły się na przełomie marca i kwietnia w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie cieszyły się ogromną popularnością – informuje tarnowski magistrat. Odwiedziło je ponad 2300 uczniów z 62 gimnazjów zlokalizowanych na terenie miasta oraz subregionu tarnowskiego.

Ogloszenie

Swoją ofertę edukacyjną, na specjalnie przygotowanych stoiskach, zaprezentowało 25 tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych - Hufiec Pracy, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Centrum Kształcenia i Wychowania OHP, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Szkolny Ośrodek Kariery (Szok) przy ZSM-E, Pałac Młodzieży, a także Urząd Miasta Tarnowa.
Dodajmy, że w trakcie trwających dwa dni Targów odbyły się również zajęcia informacyjno-doradcze przygotowane specjalnie dla młodzieży. W warsztatach „Poznajemy zawody”, „Jak wybrać zawód” i „Gimnazjalisto – planuj przyszłość już dziś!” wzięły udział gimnazja z Tarnowca, Skrzyszowa i Łęgu Tarnowskiego. Rozdano ok. 850 informatorów.

Foto: P. Topolski, www.tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 13:00:59
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html