Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Duże zainteresowanie Miejskimi Targami Edukacyjnymi    -   04/4/2011
Targi dla gimnazjalistów
VIII Miejskie Targi Edukacyjne, które odbyły się na przełomie marca i kwietnia w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie cieszyły się ogromną popularnością – informuje tarnowski magistrat. Odwiedziło je ponad 2300 uczniów z 62 gimnazjów zlokalizowanych na terenie miasta oraz subregionu tarnowskiego.

Ogloszenie
>

Swoją ofertę edukacyjną, na specjalnie przygotowanych stoiskach, zaprezentowało 25 tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych - Hufiec Pracy, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Centrum Kształcenia i Wychowania OHP, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Szkolny Ośrodek Kariery (Szok) przy ZSM-E, Pałac Młodzieży, a także Urząd Miasta Tarnowa.
Dodajmy, że w trakcie trwających dwa dni Targów odbyły się również zajęcia informacyjno-doradcze przygotowane specjalnie dla młodzieży. W warsztatach „Poznajemy zawody”, „Jak wybrać zawód” i „Gimnazjalisto – planuj przyszłość już dziś!” wzięły udział gimnazja z Tarnowca, Skrzyszowa i Łęgu Tarnowskiego. Rozdano ok. 850 informatorów.

Foto: P. Topolski, www.tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(05-04-2011) Nauczyciel :
Bylem z uczniami na targach i uważam, że w tej formie nie mają one sensu. Uczniowie traktują to jako okazję do wyrwania się ze szkoły i lekcji. Niektórzy z nich wcale nie są zainteresowani a inni tracą zainteresowanie po 10 minutach. Więcej energii nalezy stracić na pilnowanie aby nie rozproszyli się poza budynki w celu skorzystania z różnych używek typu papierosy. Ponadto uczniowie szkół średnich, którzy reprezntują tam szkoły, również nie dają najlepszego przykładu. Wychodzą poza namioty wystawowe aby w ukryciu wypalic kolejnego papierosa. Dlatego składam wniosek aby w przyszłości organizować takie targi w sobotę i niedzielę a uczniowie gimnazjum niech odwiedzają targi pod opieką rodziców. Wtedy poznamy prawdziwe zainteresowanie tą imprezą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-04-2011) rodzic :
problem w tym , że trzeba wówczas pobyć z uczniami dłużej niż sie ma lekcji w szkole i to jest cały ból dla nauczyciela. Boprzecież oni tacy zmęczeni że aż źal patrzec po mieli 5 lekcji

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-04-2011) Nauczyciel :
Należało zostać nauczycielem skoro tak dobrze w tym zawodzie. Dla wielu nrodziców problemem jest przyjsc na konsultacje do szkoły w sprawie swojego dziecka. Niektórzy rodzice przez cały rok nie poczuwają sie do obecności nawet po telefonicznych wezwaniach.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947