To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Bardzo dobra obsługa w tarnowskim magistracie    -   04/4/2011
ISO dla Urzędu Miasta Tarnowa
Obsługa klienta w tarnowskim magistracie na bardzo wysokim poziomie – jak chwali się UMT, Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. w Warszawie przeprowadziło kolejny audit nadzoru dotyczący systemu zarządzania. Audytorzy wysoko ocenili sposób zarządzania urzędem, działania związane z rozwojem miasta i doskonaleniem procesów funkcjonujących w UMT oraz zaangażowanie i profesjonalizm pracowników. Jednocześnie wskazano na znaczne podniesienie skuteczności systemu zarządzania jakością. Nie stwierdzono ani jednej niezgodności z wymaganiami normy oraz wymaganiami klienta, jak również wymaganiami prawnymi.

Ogloszenie

Jak czytamy w nadesłanym przez magistrat komunikacie, w szczególności badano zaangażowanie kierownictwa, orientację na Klienta, cele dotyczące jakości oraz komunikację wewnętrzną. Dodajmy, że auditem zostały objęte następujące komórki organizacyjne Urzędu Miasta Tarnowa: Biuro Jakości, Wydział Organizacyjny, Wydział Komunikacji, Wydział Informatyzacji, Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich – Referat Ewidencji Ludności, Wydział Urbanistyki i Budownictwa, Zespół Zamówień Publicznych, Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, Urząd Stanu Cywilnego.

Po kontroli auditorzy wystąpią do Komitetu Technicznego o utrzymanie przez Urząd Miasta Tarnowa Certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, February 28, 2024 22:36:25
IP     : 44.192.15.251
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html