Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Miasto zaadoptowało łabędzie w Parku Strzeleckim    -   05/4/2011
Uratowany łabędź
Pewnego mroźnego styczniowego dnia, przy ul. Słonecznej wylądował zmizerniały, przemarznięty łabędź, który zamiast odlecieć w zimie do ciepłych krajów, postanowił zostać w Polsce. Dzięki szybkiej akcji miejskich służb, udało się go odratować i ptak ten dołączył do stałego mieszkańca stawu w Parku Strzeleckim, który akurat spędzał zimę w jednym z podtarnowskich gospodarstw. Kilka tygodni później podobna historia powtórzyła się przy ul. Hodowlanej. To nie wstęp do bajki dla najmłodszych, ale opis genezy powiększenia tego słynnego tarnowskiego stada – informuje tarnowski magistrat.

Ogloszenie

Dzięki temu, w stawie w Parku Strzeleckim pływają już trzy łabędzie. „Mamy nadzieję, że dwójka nowych przybyszów zadomowi się w Tarnowie na stałe i postanowi tu pozostać. Póki co łabędzie cieszą swoim widokiem mieszkańców miasta i turystów chętnie odwiedzających zielony przybytek Tarnowa” - czytamy w komunikacie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(05-04-2011) hitrus :
Zazwyczaj przybytkiem nazywano "sławojkę" albo jak kto woli "kibel". A tu magistracka nowość!!!!!!! Zielony przybytek to Park Strzelecki.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-04-2011) ZX :
W tym Zielonym przybytku, które jest miejscem publicznym, pomimo zakazu palenia papierosów, ludzie palą, młodzież szaleje na rowerach,a straży miejskiej jakoś nie widać.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947