To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sukces tarnowski Policji    -   06/4/2011
Dilerzy zatrzymani
Policjanci z komisariatu Tarnów-Zachód wspólnie z kolegami z Komendy Miejskiej zatrzymali osoby zajmujące się rozprowadzaniem środków odurzających. W ich ręce trafił 19-letni diler, mieszkaniec Tarnowa, który wśród znajomych sprzedawał marihuanę. Z ustaleń wynika, że proceder ten trwał od kilku miesięcy, a narkotyki trafiały do młodych ludzi na terenie Tarnowa i okolic. Mężczyzna posiadał grupę co najmniej kilkunastu stałych odbiorców, regularnie zaopatrujących się u niego.

Ogloszenie

Jedną z nich była 18-letnia tarnowianka. ”Wiemy, że kupowaną marihuanę sprzedawała swojej znajomej z Wierzchosławic. W trakcie przeszukania w domu kobiety zabezpieczono niewielkie ilości narkotyku. Za jego posiadanie i udzielanie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej grozi jej do 2 lat pobawienia wolności.” - pisze rzecznik KMP Tarnów Olga Żabińska.
Policjanci dotarli także do kupującej narkotyki mieszkanki Wierzchosławic. Ujawnili przy niej niewielką ilość marihuany. Kobiecie grozi do roku pozbawienia wolności.
W toku realizacji sprawy policjanci przechwycili także plecak z 41 gramami przygotowanej do dystrybucji, podzielonej na porcje marihuany. Jej wartość rynkowa szacowana jest na 1200 złotych. Narkotyki te zabezpieczono u 20-letniego tarnowianina, po tym jak chcący się ich pozbyć z domu diler, przekazał je koledze przez balkon mieszkania, gdy policja stała pod jego drzwiami. 20-latek także zaopatrywał się u zatrzymanego dilera.

Obaj odpowiedzą za uczestniczenie w obrocie środkami odurzającymi, młodszy też za ich udzielanie, które zagrożone jest karą pozbawienia wolności nawet do 10 lat.
Tarnowska Prokuratura zastosowała wobec zatrzymanych środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, poręczenia majątkowego i zakazu opuszczania kraju.
Sprawa ma charakter rozwojowy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 19:05:50
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html