Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sukces tarnowski Policji    -   06/4/2011
Dilerzy zatrzymani
Policjanci z komisariatu Tarnów-Zachód wspólnie z kolegami z Komendy Miejskiej zatrzymali osoby zajmujące się rozprowadzaniem środków odurzających. W ich ręce trafił 19-letni diler, mieszkaniec Tarnowa, który wśród znajomych sprzedawał marihuanę. Z ustaleń wynika, że proceder ten trwał od kilku miesięcy, a narkotyki trafiały do młodych ludzi na terenie Tarnowa i okolic. Mężczyzna posiadał grupę co najmniej kilkunastu stałych odbiorców, regularnie zaopatrujących się u niego.

Ogloszenie
>

Jedną z nich była 18-letnia tarnowianka. ”Wiemy, że kupowaną marihuanę sprzedawała swojej znajomej z Wierzchosławic. W trakcie przeszukania w domu kobiety zabezpieczono niewielkie ilości narkotyku. Za jego posiadanie i udzielanie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej grozi jej do 2 lat pobawienia wolności.” - pisze rzecznik KMP Tarnów Olga Żabińska.
Policjanci dotarli także do kupującej narkotyki mieszkanki Wierzchosławic. Ujawnili przy niej niewielką ilość marihuany. Kobiecie grozi do roku pozbawienia wolności.
W toku realizacji sprawy policjanci przechwycili także plecak z 41 gramami przygotowanej do dystrybucji, podzielonej na porcje marihuany. Jej wartość rynkowa szacowana jest na 1200 złotych. Narkotyki te zabezpieczono u 20-letniego tarnowianina, po tym jak chcący się ich pozbyć z domu diler, przekazał je koledze przez balkon mieszkania, gdy policja stała pod jego drzwiami. 20-latek także zaopatrywał się u zatrzymanego dilera.

Obaj odpowiedzą za uczestniczenie w obrocie środkami odurzającymi, młodszy też za ich udzielanie, które zagrożone jest karą pozbawienia wolności nawet do 10 lat.
Tarnowska Prokuratura zastosowała wobec zatrzymanych środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, poręczenia majątkowego i zakazu opuszczania kraju.
Sprawa ma charakter rozwojowy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947