To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejna edycja głośnej akcji radnego Roberta Wardzały    -   06/4/2011
Prawnik za darmo w Dąbrowie Tarnowskiej
Kolejna w tym roku edycja akcji "Prawnik za darmo" ruszy w Dąbrowie Tarnowskiej 12 kwietnia. Inicjatywa Roberta Wardzały to kontynuacja oferty dla mieszkańców, która zapoczątkowana została w wrześniu ubiegłego roku w Tarnowie.

Ogloszenie

Przypomnijmy, że w tym roku akcja ruszyła pod koniec marca w Tuchowie, gdzie z usług prawników skorzystało kilkadziesiąt osób. Tym razem darmowe porady profesjonalistów będą udzielane 12 kwietnia w Domu Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej.
Do dyspozycji będzie trzech prawników, którzy nieodpłatnie będą udzielać porad od godziny 9 do godziny 15. -Jestem przekonany, że podobnie jak do tej pory, także tym razem akcja trafi na podatny grunt - mówi Robert Wardzała. Jego dotychczasowe doświadczenia wskazują, że jest duże zapotrzebowanie na usługi prawnicze w takiej formie. Na zasadach komercyjnych dla wielu osób porady prawnicze są niedostępne z uwagi na relatywnie duże koszty. Tymczasem fachowa opinia jest często konieczna, by skutecznie dochodzić swoich praw. -Cieszę się, że poprzez akcję "Prawnik za darmo" możemy pomóc przynajmniej części potrzebujących - podsumowuje Robert Wardzała.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 19:17:27
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html