To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Warsztaty tworzenia wiklinowych ozdób świątecznych    -   07/4/2011
PracOFFnia zaprasza
Okres wielkanocny to czas rodzinnego ciepła, radości, spotkań i rozmów przy stole. Najmilszymi kreatorami atmosfery świątecznej są bez wątpienia rodzinna atmosfera i wiosenna aura, ale równie wspaniałym dopełnieniem mogą się stać samodzielnie wykonane dekoracje z wikliny. Dlatego też szczególnie w kwietniu Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na twórcze warsztaty „WIKLINOWE OZDOBY ŚWIĄTECZNE”, w ramach cyklu PracOFFnia - Animacja Czasu Wolnego, które – przypomnijmy - odbędą się w dniach 9-11 kwietnia 2011.

Ogloszenie
>

Wiklina jest niezwykle plastycznym i efektownym tworzywem, świetnie prezentującym się zarówno w nowoczesnym jak i klasycznym wnętrzu. Dekoracje bazujące na naturalnych materiałach od lat cieszą się nieprzemijającą popularnością. Znaczący wpływ na ten fakt ma rosnąca świadomość ekologiczna, a także zamiłowanie do życia blisko natury. To również świetna zabawa rzemieślnicza, która pobudza chęć do działania i korzystania z ukrytych pokładów wyobraźni. W ramach zajęć Uczestnicy uczą się podstawowych splotów wikliniarskich, za pomocą których można zrobić zarówno wiosenne kwiatki, wianek, jak i koszyczek na święconkę.

 Warsztaty - wiklinowe ozdoby świąteczne - odbędą się w dwóch grupach, obie grupy wiekowe 16 +, według następującego harmonogramu:

Grupa I
9 kwietnia (sobota) - godz. 16.00 – 20.00
10 kwietnia (niedziela) - godz. 16.00 – 20.00
Grupa II
10 kwietnia (niedziela) - godz. 10.00 – 14.00
11 kwietnia (poniedziałek) - godz. 16.00 – 20.00

Koszt udziału w warsztatach to 40 zł, za 8 godzin zajęć praktycznych.
Zapisy (trwające od 4 kwietnia) w Biurze Obsługi TCK, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00. Liczba miejsc ograniczona, aby zagwarantować sobie miejsce w grupie należy dokonać wpłaty. Nie ma możliwości rezerwacji miejsc.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 18:32:32
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html