To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ważny komunikat tarnowskiego magistratu    -   07/4/2011
Uwaga, utrudnienia!
Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich informuje, iż w związku z ustabilizowaniem się warunków atmosferycznych wykonawcy poszczególnych zadań rozpoczynają roboty na drogach. W związku z powyższym w najbliższym czasie wystąpią utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu na poszczególnych odcinkach ulic w Tarnowie – podajemy je poniżej.

Ogloszenie
>

Utrudnienia wystąpią na następujących odcinkach:
1.      Na ulicy Szujskiego, przy skrzyżowaniu z ulicą Szkotnik planowane jest frezowanie nawierzchni a następnie układanie nowych warstw nawierzchni bitumicznej i regulacja studni kanalizacyjnych i krat ściekowych. Wymusza to zamknięcie jednego pasa ruchu jezdni ulicy Szujskiego i wprowadzenie objazdu. Ruch pojazdów w kierunku zachodnim i południowym (od Alei Solidarności i ulicy Chopina) skierowany będzie objazdem przez ulicę Klikowską, rondo im. gen. Fieldorfa i ulicę Szkotnik. Zamknięcie planowane jest od 9 kwietnia 2011r.
2.      Na ulicy Św. Anny od dnia 7 kwietnia 2011 r. prowadzone są roboty związane z nową nawierzchnią i regulacją studni kanalizacyjnych i krat ściekowych. Nastąpią duże utrudnienia w przejeździe i okresowe zamknięcia przejazdu.
3.      Na ulicy Mościckiego, odcinku od ul. Ujejskiego do Pułaskiego od dnia 7 kwietnia 2011 r. prowadzone będą roboty związane z frezowaniem nawierzchni a następnie układaniem nowych warstw nawierzchni bitumicznej i regulacją studni kanalizacyjnych i krat ściekowych. Nastąpią duże utrudnienia w przejeździe i okresowe zamknięcia przejazdu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 12:49:09
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html