To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Oddajmy hołd ofiarom tragedii w rocznicę godziny ich śmierci    -   08/4/2011
"Smoleński" Apel Pamięci
W najbliższą niedzielę 10 kwietnia o godzinie 8:41, tuż po wybrzmieniu z wieży tarnowskiego Ratusza ostatnich taktów utworu "Cisza", pod Tablicą Katyńską na placu Ofiar Katynia (nieopodal Grobu Nieznanego Żołnierza) odbędzie się Apel Pamięci o Ofiarach Katastrofy Smoleńskiej, na który zaprasza tarnowian grupa mieszkańców miasta i regionu - działaczy kilku organizacji pozarządowych i spontanicznie zorganizowanych internautów. Podczas wyczytywania nazwisk wszystkich pasażerów dramatycznego lotu TU-154 m w niebo wypuszczonych zostanie 96 par biało-czerwonych baloników. Odczytany zostanie również krótki apel do władz miasta i jego mieszkańców o upamiętnienie ofiar tragedii poprzez ufundowanie w najbliższych miesiącach i wmurowanie specjalnej Tablicy Smoleńskiej, z propozycją jej umieszczenia niedaleko obecnej Tablicy Katyńskiej.

Ogloszenie
>

- 10 kwietnia 2010 r. Katyń i Smoleńsk na zawsze już zostały splecione tragicznymi więzami, które winny znajdować odzwierciedlenie w świadomości narodowej i kultywowaniu patriotyzmu przez wszystkich Polaków, również tarnowian - mówią organizatorzy, prosząc wszystkich, którzy chcieliby oddać hołd ofiarom Katastrofy dokładnie w rocznicę ich śmierci o przyjście w niedzielę o 8:41 pod Tablicę Katyńską, o chwilę refleksji, modlitwy oraz złożenie pod Tablicą kwiatu lub zapalenie znicza w kolorze białym i czerwonym.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 12:39:41
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html