To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Multimedia Polska kupiły 100 % udziałów w spółce Media Operator    -   08/4/2011
"Kablówka" w rękach Multimediów
6 kwietnia spółka Multimedia Polska dokonała zakupu 100% udziałów w spółce Media Operator, w skład której wchodzi dotychczasowy operator telekomunikacyjny Małopolska Telewizja Kablowa STAR- TV w Tarnowie. Jak czytamy w komunikacie, zmiana operatora wiąże się z koniecznością zawarcia nowych umów abonenckich, co "z całą pewnością nie będzie miało żadnego wpływu na ciągłość świadczonych usług, ani nie spowoduje konieczności wymiany kabli czy gniazd w mieszkaniach abonentów".

Ogloszenie
>

A oto obszerne fragmenty otrzymanego komunikatu - wypowiedzi Andrzeja Rogowskiego, prezesa zarządu Multimedia Polska.

(...) Zakup sieci operatora telekomunikacyjnego Małopolska Telewizja Kablowa Star-TV jest kolejnym etapem naszej długofalowej strategii konsolidacyjnej. Liczba gospodarstw domowych w Tarnowie wzrośnie o ponad 26 tysięcy, a liczba usług o kilkanaście tysięcy.

Budujemy sieci m.in. w Tarnowie, Płocku, Szczecinie, Toruniu i Warszawie, sukcesywnie kolejne kilometry światłowodów przyłączamy do szkieletu Multimediów.

Dlaczego Tarnów?
Tarnów traktowaliśmy zawsze jako rynek wyjątkowy, z uwagi na swą atrakcyjność i fakt, że nie znajdował się na nim żaden z globalnych polskich operatorów. Rynek okazał się w praktyce bardzo trudny i bardzo konkurencyjny, na którym dominowały firmy prowadzone przez sprawnych, lokalnych menedżerów. Mimo zbudowania własnej, bardzo nowoczesnej ogólnomiejskiej sieci w Tarnowie, zdecydowaliśmy się na zakup lokalnych partnerów, aby nie prowadzić wyniszczającej walki konkurencyjnej. Tak było w przypadku zakupu sieci Internet Solutions czy Zicom, tak stało się teraz z MTK Star TV. Potwierdza to dawno zweryfikowaną w Europie i na świecie regułę, że biznes telekomunikacyjny jest biznesem dla firm globalnych z uwagi na dużą kapitałochłonność. Fakt, że w tym mieście osiągniemy zamierzony cel oznacza, że ta taktyka się sprawdziła. Według naszej oceny, Tarnów jest rynkiem o dużym potencjale. Zawsze podkreślaliśmy fakt, że Tarnów jest rynkiem bardzo chłonnym, że mamy tu bardzo dużą grupę wyedukowanych, oczekujących na nowe rozwiązania technologiczne potencjalnych klientów.
Jest jeszcze jeden powód. Parę lat temu, podczas krótkiego spotkania w Urzędzie Miasta obiecałem prezydentowi Ścigale, że w krótkim czasie, za naszą sprawą Tarnów będzie miał nowoczesną, zaawansowaną technologicznie sieć światłowodową z pełną gamą usług cyfrowych, szerokopasmowych i mobilnych. I słowa dotrzymałem.
Państwo zapewne wiedzą, że telekomunikacja i na świecie i u nas rozwija się w tempie błyskawicznym i ten kto nie inwestuje w unowocześnianie swoich sieci, nie wprowadza do swojej oferty nowych funkcjonalności - przegrywa z konkurencją, przestaje być atrakcyjny dla klientów i ewentualnych nabywców. Tak stało się w Tarnowie, tak będzie i w innych regionach kraju. Dziś oferujemy naszym aktualnym i przyszłym klientom usługi na najwyższym poziomie. Krótko mówiąc, w naszej ofercie mamy już wszystkie usługi dostępne na polskim rynku. W pełni wykorzystujemy możliwości, które stwarza nam telewizja cyfrowa, a więc nasi klienci mają dostęp do wielu cyfrowych pakietów tematycznych, kanałów nadawanych w technice HD, wypożyczalni filmów wideo na żądanie (VoD,) jedynej w Polsce telewizji interaktywnej aMazing i możliwości odbioru swoich kanałów nie tylko poprzez użycie telewizora, ale również przez internet bez względu na to, gdzie się w danej chwili znajdują. Przez internet nasi klienci mogą również korzystać z biblioteki VoD. Zaś pakietowa sprzedaż usług daje wymierne, obustronne korzyści finansowe dla klienta i operatora.
Ogólnopolski system komunikacji z klientami Call Center znakomicie ułatwia nawiązywanie kontaktów z naszymi konsultantami. Biura obsługi klientów i skuteczny system sprzedaży masowej, tj. sieć przedstawicieli handlowych umożliwiają bezpośredni kontakt z firmą i ofertą handlową.
Przed nami technicznie skomplikowane przyłączenie sieci Star-TV do naszej technologicznie zaawansowanej sieci światłowodowej. Przewidujemy, że ta operacja potrwa parę miesięcy i zrobimy to tak, by nie spowodowała żadnych komplikacji w odbiorze usług.

Czego mogą spodziewać się dotychczasowi klienci Star-TV?
przede wszystkim pełnej gamy usług cyfrowych i szerokopasmowych oraz mobilnych
bogatej oferty programów telewizyjnych
dostępu do szybkiego Internetu
korzystnych stawek telefonicznych
atrakcyjnych ofert pakietowych łączących kilka usług w jednej paczce.

Tak szybko, jak to jest możliwie, podejmiemy prace uszczelniające sieć, co wyeliminuje tych, którzy w sposób nieuczciwy i prawnie karalny korzystali z usług dotychczasowego operatora. Wiemy jak destrukcyjny wpływ na jakość odbioru sygnału mają nielegalne podłączenia.
Zmiana operatora wiąże się z koniecznością zawarcia nowych umów abonenckich, co z całą pewnością nie będzie miało żadnego wpływu na ciągłość świadczonych usług, ani nie spowoduje konieczności wymiany kabli czy gniazd w mieszkaniach abonentów.

Wszelkie pytania prosimy kierować na infolinię 0 801 701 801
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 18:57:29
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html