To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Legenda rocka na tarnowskim Stadionie Miejskim    -   08/4/2011
Scorpions w Tarnowie!
A jednak! Umowy zostały podpisane i legenda rocka - „Scorpions” rzeczywiście zagra 1 lipca na Stadionie Miejskim w Tarnowie. Jak na razie jest to jedyny (i kto wie czy nie ostatni) występ niemieckiej grupy w Polsce, zorganizowany w ramach ostatniej trasy koncertowej w historii zespołu.

Posłuchaj, co o koncercie mówi Janusz Stefański (Prestige MJM) :

Ogloszenie

Grupa Scorpions gościła w Polsce kilka razy. Po raz ostatni zespół występował w naszym kraju w 2009 roku. –Wówczas Scorpions byli w Polsce dwukrotnie. Zwłaszcza pierwszy z występów miał szczególne znaczenie. Odbył się bowiem 4 czerwca w Gdańsku na terenie Stoczni Gdańsk z okazji 20. rocznicy Odzyskania Wolności i Upadku Komunizmu w Europie Środkowej. Inną wielką gwiazdą tej uroczystości obok niemieckiej grupy była Kylie Minogue – wspomina Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która obok Tarnowskiego Centrum Kultury i miasta Tarnów, jest organizatorem lipcowego koncertu w Polsce.

Tegoroczny koncert dla fanów zespołu może mieć wyjątkowy charakter. Będzie to bowiem jeden z ostatnich występów legendarnej grupy w naszym kraju. W styczniu 2010 roku muzycy Scorpions ogłosili bowiem zakończenie kariery. –W ten sposób kończy się ważny etap. Ze sceny schodzi prawdziwa legenda muzyki rockowej. Scorpions przez 45 lat swojej działalności zagrali ponad pięć tysięcy koncertów i sprzedali sto milionów płyt. Jeden z największych zespołów w historii światowej muzyki kończy fantastyczną przygodę – podkreśla Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.
-Warto być 1 lipca na Stadionie Miejskim w Tarnowie. To jedna z ostatnich okazji, żeby pożegnać grupę Scorpions i podziękować jej za długie lata wspaniałej twórczości. Bez wątpienia ich muzyka pozostanie w sercach fanów na zawsze – dodaje Marcin Sobczyk, szef Wydziału Kultury Urzędu Miejskiego w Tarnowie.

Warto podkreślić, że w Polsce grupa Scorpions cieszy się ogromną popularnością. – Występ zespołu Scorpions był największym koncertem, jaki odbył się kiedykolwiek w historii naszego kraju! W czasie Inwazji Mocy 2000 na lotnisku w podkrakowskim Pobiedniku Wielkim tę grupę, według różnych szacunków, obserwowało i słuchało od 600 do 800 tysięcy osób! Od tego momentu minęło już 11 lat, a nikt nie zdołał nawet zbliżyć się do takiego wyniku – podkreśla Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Koncert, który odbędzie się 1 lipca w Tarnowie, będzie także znakomitą promocją tego miasta. –Cieszę się niezmiernie, że tak legendarny zespół wystąpi właśnie w Tarnowie. Nie mam wątpliwości, że do naszego miasta przyjadą fani z całej Polski. Tegoroczna wizyta Scorpions w Tarnowie - z racji, że zespół powoli żegna się ze swoimi fanami - będzie przecież czymś wyjątkowym – mówi Ryszard Ścigała, prezydent Tarnowa.

Oficjalna sprzedaż biletów ma wystartować we wtorek. Na razie nie wiadomo kto wystąpi jako support. Nie wiadomo też, ile do koncertu dołoży miasto, choć według najbardziej optymistycznego scenariusza, Tarnów może na tym także zarobić. Trudno policzalne są również potencjalne zyski promocyjne. Jak zauważa Marcin Sobczyk, koncert ten jest spełnieniem obietnic złożonych mieszkańcom jakiś czas temu: -Tak duże wydarzenie nie jest przypadkowe, nie na darmo w ostatnim czasie rezygnowaliśmy np. z dużych imprez sylwestrowych, by móc teraz gościć w naszym mieście legendy rocka - mówił dyrektor Wydziału Kultury podczas dzisiejszej (8 kwietnia) konferencji prasowej na której oficjalnie potwierdzono fakt koncertu. W konferencji udział wzięli również wiceprezydent Tarnowa Dorota Skrzyniarz, dyrektor TCK Tomasz Kapturkiewicz i Janusz Stefański (Prestige MJM).
O szczegółach związanych z koncertem – i możliwości wygrania biletów, będziemy jeszcze informowali.

Bilety na koncert zespołu Scorpions, który odbędzie się 1 lipca na Stadionie Miejskim w Tarnowie, można będzie nabywać za pośrednictwem strony www.ticketpro.pl. oraz w sieci salonów Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. Bilety mają zróżnicowane ceny. Najdroższe w strefie VIP kosztują 400 złotych. Najtańsze – 60 złotych. Poza tym przygotowane zostały również wejściówki po 150, 190 i 230 złotych.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 19:12:28
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html