Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pamięci ofiar tragedii smoleńskiej... (film)    -   09/4/2011
Stabat Mater Dolorosa
Piękna, oszczędna, z potrzeby serca – tak określić można pieśń na mezzosopran i fortepian „Stabat Mater Dolorosa” przygotowaną w rocznicę tragedii smoleńskiej przez Pawła Bitkę Zapendowskiego (muzyka) i Annę Bober (sopran). Zapraszamy do jej wysłuchania...

Ogloszenie

Anna Bober - studentka III roku Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie śpiewu dr Jacka Ozimkowskiego. Brała udział w kursach mistrzowskich Ewy Blahovej oraz Ryszarda Karczykowskiego. Współpracowała z Orkiestrą Barokową Akademii Muzycznej w Krakowie i Tatrzańską Orkiestrą Klimatyczną Agnieszki Kreiner. Debiutowała w mini-operze „Kokaina” Pawła Bitki Zapendowskiego partiami Agnes i Anioła w kwietniu 2010.

Paweł Bitka Zapendowski - dramaturg, dziennikarz; kompozytor, współpracował z kabaretem Piwnica pod Baranami. Jego komedia "Jak z Almodovara" zdobyła nagrodę w konkursie komediopisarskim na Festiwalu X Talia 2006. Autor sztuki muzycznej o austriackim poecie Georgu Traklu "Kokaina (dzień 1 i 2)". Mieszka w Paryżu. W twórczości wraca do znanych postaci ze świata sztuki i literatury (Rimbaud, Trakl, Poświatowska, Bellmer), kreując z ich biografii uniwersalne metafory. Portretuje współczesność, nierzadko w kostiumie różnych stylistyk, w czym blisko mu do postmodernizmu. Na naszym portalu od czasu do czasu pisze „Kartki z Paryża”. (www.zapendowski.com).

Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl