To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Antyczadowe czujki w mieszkaniach MZB    -   13/4/2011
Będzie bezpieczniej...
Miejski Zarząd Budynków zainstaluje detektory tlenku węgla w 120 mieszkaniach komunalnych. Cel – zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców. Jak informuje tarnowski magistrat, tzw. antyczadowe „czujki” pojawią się w najbardziej zagrożonych lokalach.

Ogloszenie
>

Zgodnie z ustawą Prawo Budowlane, spółka – jako zarządca nieruchomości – odpowiada za bezpieczeństwo mieszkańców budynków, którymi zarządza. Kanały spalinowe powinny być czyszczone minimum dwa razy w ciągu roku, a kanały dymowe od kuchni węglowych i pokojowych pieców kaflowych minimum cztery razy w roku.
W przypadku stwierdzenia przez mistrza kominiarskiego jakichkolwiek uchybień, MZB natychmiast podejmuje działania mające wyeliminować zagrożenie. Jednak nie zawsze mieszkańcy zgadzają się na wykonanie w zajmowanym lokalu prac wskazanych w opinii kominiarskiej, bądź też nie stosują się do zaleceń w nich zawartych. Zainstalowanie specjalnych, antyczadowych „czujek” poprawi sytuację.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 18:08:17
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html