Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Prawnik za darmo” w Dąbrowie Tarnowskiej    -   13/4/2011
Trzecia akcja z prawnikami
Problemy związane z możliwością uzyskania odszkodowania dominowały podczas zorganizowanej przez Roberta Wardzałę kolejnej akcji darmowego udzielania porad prawnych odbywającej się w Dąbrowie Tarnowskiej. W ciągu sześciu godzin czterech prawników podzieliło się swoją wiedzą z kilkudziesięcioma osobami.

Ogloszenie

W trakcie akcji prowadzonej w Domu Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej pytano także o możliwość rozwiązywania na drodze prawnej sporów sąsiedzkich, pojawiły się pytania dotyczące postępowania spadkowego oraz problematyka związana z obowiązkami alimentacyjnymi. Nie było natomiast zainteresowania poradami w sprawach karnych.

Pierwsi zainteresowani pojawiali się już przed godziną 9, a kolejni dochodzili systematycznie aż do godziny 15. W sumie z porad skorzystało prawie 60 osób. -Generalnie klienci byli usatysfakcjonowani uzyskaną wiedzą i dopytywali się, kiedy i gdzie odbędzie się podobna akcja - relacjonuje Robert Wardzała.
Tym razem z porad korzystały zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jakkolwiek większość z nich stanowiły osoby w wieku 50-60 lat, to jednak sporą grupę stanowili także młodsi ludzie zamieszkali w przeważającej mierze na terenie powiatu dąbrowskiego.

Przypomnijmy, że do tej pory z darmowych porad prawnych w ramach akcji firmowanej przez Roberta Wardzałę można było skorzystać w Tarnowie i Tuchowie. W niedalekiej przyszłości planowana jest kontynuacja tej inicjatywy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(13-04-2011) grucha pietrucha :
Wardzała nie zapominaj że jesteś Radnym MIASTA TARNOWA a nie Dąbrowy Tarnowskiej !!!! Już sobie kampanie zaczynasz robić do sejmiku czy gdzie ty tam chcesz znowu podskoczyć? Tak to jest jak sie ludzi wybiera za nazwisko, a później przez 4 lata taki bierze diete i poza szumem nic nie robi. Tak ja to odbieram jako mieszkaniec miasta Tarnowa, żenada z taki ktoś w radzie zasiada...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-04-2011) maryjan :
kto to jest ten wardzala ? ten trener ? slyszalem gdzies to nazwisko

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947