To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Prawnik za darmo” w Dąbrowie Tarnowskiej    -   13/4/2011
Trzecia akcja z prawnikami
Problemy związane z możliwością uzyskania odszkodowania dominowały podczas zorganizowanej przez Roberta Wardzałę kolejnej akcji darmowego udzielania porad prawnych odbywającej się w Dąbrowie Tarnowskiej. W ciągu sześciu godzin czterech prawników podzieliło się swoją wiedzą z kilkudziesięcioma osobami.

Ogloszenie
>

W trakcie akcji prowadzonej w Domu Kultury w Dąbrowie Tarnowskiej pytano także o możliwość rozwiązywania na drodze prawnej sporów sąsiedzkich, pojawiły się pytania dotyczące postępowania spadkowego oraz problematyka związana z obowiązkami alimentacyjnymi. Nie było natomiast zainteresowania poradami w sprawach karnych.

Pierwsi zainteresowani pojawiali się już przed godziną 9, a kolejni dochodzili systematycznie aż do godziny 15. W sumie z porad skorzystało prawie 60 osób. -Generalnie klienci byli usatysfakcjonowani uzyskaną wiedzą i dopytywali się, kiedy i gdzie odbędzie się podobna akcja - relacjonuje Robert Wardzała.
Tym razem z porad korzystały zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jakkolwiek większość z nich stanowiły osoby w wieku 50-60 lat, to jednak sporą grupę stanowili także młodsi ludzie zamieszkali w przeważającej mierze na terenie powiatu dąbrowskiego.

Przypomnijmy, że do tej pory z darmowych porad prawnych w ramach akcji firmowanej przez Roberta Wardzałę można było skorzystać w Tarnowie i Tuchowie. W niedalekiej przyszłości planowana jest kontynuacja tej inicjatywy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 19:14:57
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html