To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zbiórka odpadów problemowych    -   13/4/2011
Elektrośmieci i nie tylko...
Już w najbliższą sobotę, 16 kwietnia, w Tarnowie odbędzie się zbiórka „elektrośmieci” oraz odpadów opakowaniowych. Będzie to okazja do bezpłatnego oddania - wyłącznie przez osoby fizyczne – jak podkreśla tarnowski magistrat, zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego, baterii czy akumulatorków, jak również plastiku, makulatury, szkła, aluminium lub zużytych opon. Akcję organizuje Urząd Miasta Tarnowa we współpracy z tarnowskimi firmami: Spółdzielnią Pracy ARGO-FILM, EKOTAR Sp. z o. o. oraz Branżową Organizacją Odzysku S.A.

Ogloszenie

”Planujemy kontynuowanie akcji dwa razy do roku - wiosną oraz jesienią - w wyznaczonych dniach oraz punktach zbiórki. Jednym z punktów zbiórki będzie teren dawnej „Kapłanówki” przy al. M. B. Fatimskiej, a drugim parking przy Tarnowskim Towarzystwie Żużlowym Unia Tarnów w Mościcach.
Zachęcamy mieszkańców naszego miasta do przekazywania zużytego sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego, gdyż zawarte są w nim niebezpieczne substancje, które powinny być w pierwszej kolejności wykorzystywane lub w odpowiedni sposób unieszkodliwiane. Odpady opakowaniowe mogą być wykorzystane do produkcji nowych wyrobów. Podczas akcji będzie również okazja do zapoznania się z działalnością tarnowskich firm recyklingowych. Przypominamy, że niektóre odpady problemowe objęte są w Tarnowie całoroczną zbiórką – np. niepotrzebne leki w 14 aptekach.”
- czytamy w komunikacie.

Odpady zebrane podczas akcji nie będą zdeponowane na składowisku, lecz zostaną przekazane do specjalistycznych zakładów przetwarzania, które zajmą się ich utylizacją. Szczegółowe informacje o tej inicjatywie można uzyskać w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UMT (Tel. 14 68 82 872) oraz na stronie internetowej www.tarnow.pl.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do skorzystania z możliwości i zrobienia porządków Dla pierwszych mieszkańców oddających odpady przewidziane są upominki! - pisze tarnowski magistrat.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 12:25:32
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html