To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejna inTARnetowa rozmowa przy książkach w księgarni MATRAS na pl. Sobieskiego    -   14/4/2011
Z Jerzym Andrzejczakiem o 96 końcach świata
Gościem kolejnego spotkania z cyklu "InTARnetowe rozmowy przy książkach", który realizuje nasza redakcja we współpracy z księgarnią MATRAS, będzie Jerzy Andrzejczak, autor książki "96 końców świata. Gdy runął ich świat pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010". Publikacja jest zapisem rozmów z rodzinami ofiar katastrofy smoleńskiej. Wzruszającym i jednocześnie budującym obrazem ich trudnych zmagań z codziennością, żałobą i zgiełkiem medialnym.

Ogloszenie

Jak piszą wydawcy - czytelnik nie znajdzie tu smoleńskich sensacji, politycznych przepychanek, zakulisowych rozgrywek, relacji na gorąco z miejsca katastrofy. To książka przybliżająca atmosferę dni kwietniowych tuż po katastrofie, kiedy cały naród zjednoczył się w żałobie. To jest książka o tych, którzy odeszli i o tych, co zostali. O ich bólu, lękach, cierpieniu, o tym, jak radzą sobie z pustką.

Autor jest pisarzem, reporterem i dziennikarzem, autorem kilkudziesięciu książek (najbardziej znane: „Zabójcą Marka Papały jest…”, „Spowiedź polskiego kata”, „Adam Małysz – Batman z Wisły”, „Jolanta Kwaśniewska. Prawdziwy portret Pierwszej Damy”, „Aleksander Kwaśniewski. Prezydent odarty z tajemnic”). Był jednym z pierwszych polskich ghostwriterów (w 1992 r. napisał biografię Bogusława Bagsika). Jest też autorem kilkunastu biografii gwiazd polskiego show-biznesu.

Spotkanie z Jerzym Andrzejczakiem odbędzie się już w najbliższą środę 20 kwietnia o godzinie 17:00 w Księgarni MATRAS pl. Sobieskiego 3. Wstęp wolny.

Podczas spotkania będzie można dołączyć do listy osób wspierających inicjatywę ufundowania i wmurowania w Tarnowie, na placu Ofiar Katynia, specjalnej Tablicy Smoleńskiej, upamiętniającej Ofiary katastrofy z 10 .04. 2010.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 13:46:49
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html