To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ważny komunikat magistratu    -   14/4/2011
Utrudnienia w ruchu
Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich informuje, iż od dnia 26 kwietnia rozpoczną się roboty budowlane związane z wymianą sieci uzbrojenia podziemnego i modernizacją ulicy Krakowskiej - zadanie: „Modernizacja ul. Krakowskiej”. W związku z tym do dnia 22 kwietnia br. ustawiane będzie oznakowanie dla planowanych czasowych zmian w organizacji ruchu. Utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu wraz z całkowitym wyłączeniem postoju oraz zamknięciem przejazdu ulicą Krakowską na odcinku od skrzyżowania z ulicą Nowy Świat do ulicy Targowej nastąpią od dnia 26 kwietnia. W terminie późniejszym nastąpi zamknięcie kolejnego odcinka ulicy Krakowskiej – od ulicy Nowy Świat do ulicy Krasińskiego. Zakończenie robót planowane jest na koniec listopada 2011 r. W Tarnowie trwają też obecnie prace na odcinkach innych dróg...

Ogloszenie
>

Objazdy w czasie trwania 1 etapu remontu ulicy Krakowskiej:
W etapie pierwszym ulica Krakowska zamknięta będzie na odcinku od skrzyżowania z ulicą Nowy Świat do ulicy Targowej. Dojazd do ulicy Targowej, Placu Kazimierza i Rynku możliwy będzie poprzez ulicę Św. Anny, gdzie zostanie zmieniony kierunek ruchu (odwrócony kierunek od ulicy Bema do ulicy Targowej). Dojazd do ulicy Batorego i Staszica, na których wprowadzony będzie ruch w dwu kierunkach (ulice bez przejazdu) możliwy będzie tylko od ulicy Nowy Świat. Na rysunku kolorami zaznaczono trasy dojazdu. Objazd z ul. Krakowskiej do Rynku wskazany będzie ulicami: Krakowska- Bema- Św. Anny- Targowa- Katedralna a do ul. Batorego ulicami: Krakowska- Malczewskiego- Starowolskiego- Chopina- Batorego.
Powyższe zadanie realizowane jest w ramach projektu pn. „Rewitalizacja wybranych obszarów miasta: program zapewnienia harmonii estetycznej i urbanistycznej centrum miasta” dofinansowanego z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013, Oś Priorytetowa 6 Spójność wewnątrz regionalna, Działanie 6.1 Rozwój miast, Schemat A: Projekty realizowane wyłącznie w ramach programów rewitalizacji, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Trwają roboty związane z budową nawierzchni ulicy Szujskiego przy skrzyżowaniu z ulicą Szkotnik a utrudnienia pogłębią się jeszcze podczas układania ostatniej warstwy nawierzchni na samej tarczy skrzyżowania. Roboty prowadzone będą etapami i tylko w przypadku dobrych warunków atmosferycznych a w czasie stygnięcia mieszanki mineralno-asfaltowej SMA nie można po niej przejeżdżać, bo ulegnie deformacji.

W ramach gwarancji od dnia 18 kwietnia wykonawca planuje naprawy nawierzchni bitumicznych na ulicach Wyszyńskiego (przy skrzyżowaniach z ulicami Klikowską i Elektryczna oraz Giełdowej i Beckera) i Heleny Marusarz oraz na ul. Krakowskiej przy z ulicy Czarna Droga. W związku z tym nastąpią tam chwilowe utrudnienia w ruchu.
Urząd Miasta Tarnowa przeprasza za utrudnienia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 17:07:52
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html