To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Najlepsze pary Małopolski zatańczą w Pleśnej    -   14/4/2011
Spotkanie z tańcem...
Stowarzyszenie Taneczne "KLASA-TARNÓW" i Centrum Kultury Sportu i Promocji Gminy Pleśna zapraszają w najbliższą sobotę i niedzielę na spotkanie z tańcem. Przez dwa dni na parkiecie będą prezentować swe umiejętności zarówno najmłodsi jak i bardziej doświadczeni tancerze, którzy wezmą udział w Pucharze Okręgu Małopolskiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim i V Turnieju Tańca Towarzyskiego "PLEŚNA 2011" pod honorowym patronatem Romana Ciepieli - Wicemarszałka Województwa Małopolskiego i Wójta Gminy Pleśna.

Ogloszenie

Na parkiecie w hali sportowej Gimnazjum w Pleśnej zmierzą się tancerze głównie z Polski Południowej. Ci bardzie doświadczeni walczyć będą o puchar Okręgu i kolejne punkty taneczne. Być może podczas tego turnieju uzyskają nominacje do wyższej klasy tanecznej. Mniej doświadczeni wezmą udział w V Turnieju Tańca Towarzyskiego, a najmłodsi, którzy na parkiecie stawiają swoje pierwsze kroki zaprezentują się podczas „ Szóstego Kroku z Klasą” . Dla wszystkich udział w turnieju to spore wyróżnienie i nagroda za ciężką pracę. Aby stanąć na parkiecie i zatańczyć przed publicznością i sędziami często muszą ćwiczyć przez kilka lat często codziennie.

Program:
16 kwietnia- sobota
10.00 - Część I
14.00 - Część II
17.00 - Część III

17 kwietnia- niedziela
11.00 - Część I
16.00 - Część II

Więcej informacji na www.klasa-tarnow.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 17:28:27
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html