Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Spektakl Teatru Barakah w Piwnicy – Galerii Sztyler    -   14/4/2011
Klinika Dobrej Śmierci
„Klinika Dobrej Śmierci” to czarna komedia poruszająca temat "śmiertelnie poważny”, jakim jest eutanazja. Widzowie, witani w przybytku śmierci jako potencjalni pacjenci, mogę mieć nadzieję, że gdy zgasną światła – niespokojni, ale wciąż między żywymi – odejdą do swych domów. Ale czy tyle samo szczęścia będą mieli bohaterowie sztuki wyreżyserowanej przez Anę Nowicką? Jak przekonuje spektakl - "śmierć na życzenie" potrafi wymknąć się spod kontroli... „Klinikę Dobrej Śmierci” Teatru BARAKAH zobaczyć będzie można 16 kwietnia o godz. 17:00 w Piwnicy – Galerii Sztyler. Udział za potwierdzeniem.

Ogloszenie

Spektakl, na który zaprasza fundacja „TIMSZEL” prezentowany jest w ramach projektu teatralno-artystycznego „Przestrzenie Kultury”, w skład którego wchodzą warsztaty teatralne, kursy autoprezentacji oraz zajęcia logopedyczne.

Spektakl Teatru BARAKAH „Klinika Dobrej Śmierci” został wyróżniony na XV Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej. Tekst Jacka Getnera, na podstawie którego powstało przedstawienie, zwyciężył w Ogólnopolskim Konkursie TOPORNIADA, upamiętniającym twórczość Rolanda Topora.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947