To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Spektakl Teatru Barakah w Piwnicy – Galerii Sztyler    -   14/4/2011
Klinika Dobrej Śmierci
„Klinika Dobrej Śmierci” to czarna komedia poruszająca temat "śmiertelnie poważny”, jakim jest eutanazja. Widzowie, witani w przybytku śmierci jako potencjalni pacjenci, mogę mieć nadzieję, że gdy zgasną światła – niespokojni, ale wciąż między żywymi – odejdą do swych domów. Ale czy tyle samo szczęścia będą mieli bohaterowie sztuki wyreżyserowanej przez Anę Nowicką? Jak przekonuje spektakl - "śmierć na życzenie" potrafi wymknąć się spod kontroli... „Klinikę Dobrej Śmierci” Teatru BARAKAH zobaczyć będzie można 16 kwietnia o godz. 17:00 w Piwnicy – Galerii Sztyler. Udział za potwierdzeniem.

Ogloszenie

Spektakl, na który zaprasza fundacja „TIMSZEL” prezentowany jest w ramach projektu teatralno-artystycznego „Przestrzenie Kultury”, w skład którego wchodzą warsztaty teatralne, kursy autoprezentacji oraz zajęcia logopedyczne.

Spektakl Teatru BARAKAH „Klinika Dobrej Śmierci” został wyróżniony na XV Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej. Tekst Jacka Getnera, na podstawie którego powstało przedstawienie, zwyciężył w Ogólnopolskim Konkursie TOPORNIADA, upamiętniającym twórczość Rolanda Topora.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 18:00:34
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html