To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowskie Targi „Dom i Otoczenie” od 6 do 8 maja    -   14/4/2011
Targi wracają do Tarnowa
Dzięki Agencji "Promocja" z Wadowic, doświadczonemu organizatorowi wielu uznanych imprez targowych w Polsce południowo-wschodniej, do Tarnowa, po kilku latach przerwy, wracają targi budowlane. Impreza „Dom i Otoczenie” Budownictwo, Instalacje, Wnętrza, Ogrody odbędzie się w dniach 6-8 maja, na targach zaprezentuje się 60 firm z regionu. Wystawcy przygotowali ciekawe stoiska, niespodzianki, specjalne rabaty. Honorowy Patronat nad Targami objął Prezydent Miasta Tarnowa. Nasz portal objął patronat nad imprezą.

Ogloszenie

Impreza skierowana jest do tych, którzy budują, remontują, poszukują pomysłu na zmianę wystroju wnętrza lub ogrodu. W jednym miejscu i czasie będzie można uzyskać pełną informację, porównać ceny, zasięgnąć porady. Każdy otrzyma bezpłatny katalog projektów. Oferty obejmują materiały budowlane, pomysły na tanie i ekologiczne ogrzewanie, meble do kuchni, salonu i gabinetu. A ponadto sposoby urządzenia ogrodu, sprzedaż bezpośrednia materiału szkółkarskiego, kwiaty domowe i wiele wiele innych.
To wszystko można zobaczyć tylko podczas trzech dni targowych, 06-08.05 na Hali Widowiskowo-Sportowej „JASKÓŁKA” w Tarnowie. Dla zwiedzających przygotowaliśmy konkurs, do wygrania nagrody o wartości 3000,00 zł.

Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia Targów w piątek i sobotę w godz. 10.00-18.00 oraz niedzielę w godz. 10.00-17.00.

Na stronie organizatora jest już do pobrania bezpłatny bilet wstępu: wejdź na stronę www.promocja-targi.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 17:10:04
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html