Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowskie Targi „Dom i Otoczenie” od 6 do 8 maja    -   14/4/2011
Targi wracają do Tarnowa
Dzięki Agencji "Promocja" z Wadowic, doświadczonemu organizatorowi wielu uznanych imprez targowych w Polsce południowo-wschodniej, do Tarnowa, po kilku latach przerwy, wracają targi budowlane. Impreza „Dom i Otoczenie” Budownictwo, Instalacje, Wnętrza, Ogrody odbędzie się w dniach 6-8 maja, na targach zaprezentuje się 60 firm z regionu. Wystawcy przygotowali ciekawe stoiska, niespodzianki, specjalne rabaty. Honorowy Patronat nad Targami objął Prezydent Miasta Tarnowa. Nasz portal objął patronat nad imprezą.

Ogloszenie
>

Impreza skierowana jest do tych, którzy budują, remontują, poszukują pomysłu na zmianę wystroju wnętrza lub ogrodu. W jednym miejscu i czasie będzie można uzyskać pełną informację, porównać ceny, zasięgnąć porady. Każdy otrzyma bezpłatny katalog projektów. Oferty obejmują materiały budowlane, pomysły na tanie i ekologiczne ogrzewanie, meble do kuchni, salonu i gabinetu. A ponadto sposoby urządzenia ogrodu, sprzedaż bezpośrednia materiału szkółkarskiego, kwiaty domowe i wiele wiele innych.
To wszystko można zobaczyć tylko podczas trzech dni targowych, 06-08.05 na Hali Widowiskowo-Sportowej „JASKÓŁKA” w Tarnowie. Dla zwiedzających przygotowaliśmy konkurs, do wygrania nagrody o wartości 3000,00 zł.

Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia Targów w piątek i sobotę w godz. 10.00-18.00 oraz niedzielę w godz. 10.00-17.00.

Na stronie organizatora jest już do pobrania bezpłatny bilet wstępu: wejdź na stronę www.promocja-targi.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947