To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Właściciel tarnowskiej galerii handlowej zgłoszony do tytułu "Dobroczyńca Roku"    -   15/4/2011
Siemacha wyróżnia Gemini
Gemini Holdings zostało zgłoszone przez SIEMACHĘ do konkursu „Dobroczyńca Roku”. Spółka, dzięki której wybudowano tarnowską placówkę SIEMACHY ma dużą szansę na tytuł. Czy Gemini go uzyska? Wszystko w rękach Internautów! To już 14 edycja konkursu organizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Do konkursu zgłaszane są firmy, które zaangażowały się w ciekawe i najbardziej wartościowe projekty realizowane wspólnie z organizacjami pozarządowymi. Gemini Holdings zostało wyróżnione przez tarnowską SIEMACHĘ.

Ogloszenie

Przypomnijmy, że w ramach tzw. społecznej misji biznesu Gemini Holdings wybudowało tarnowską siedzibę Stowarzyszenia „Siemacha”. Placówka działa od połowy października 2010 r. przy Gemini Park Tarnów. Ten nowoczesny ośrodek dla dzieci i młodzieży pozwala na twórcze i odpowiedzialne spędzanie czasu. Inwestycja kosztowała niemal 8 mln zł.

O przyznaniu tytułu decydują ludzie – każdy z nas biorąc udział w internetowym głosowaniu. Wystarczy wejść na stronę internetową www.dobroczyncaroku.pl lub aplikację na Facebooku apps.facebook.com/dobroczynca i zagłosować na Gemini Holdings! Na facebookowym profilu Gemini Park Tarnów również znajduje się bezpośredni link do głosowania.

- Czujemy się zaszczyceni i wyróżnieni tą nominacją. Mamy nadzieję, że nasi sympatycy nas nie zawiodą, tym bardziej, że sukces Gemini to sukces Tarnowa i okolic - mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Nie tylko właściciel - Gemini Holdings, ale całe Gemini Park Tarnów mocno angażuje się w działalność SIEMACHY i wspiera liczne tego typu przedsięwzięcia.(MD)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 12:26:33
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html