To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Darmowe PIT-y z Robertem Wardzałą    -   15/4/2011
Zeznania za darmo
Do korzystania z usługi darmowego wypełniania zeznań podatkowych zaprasza Robert Wardzała. W czwartek, 21 kwietnia od godziny 10:00 na Placu Sobieskiego w Tarnowie zainteresowani będą mieli do dyspozycji dyżurujących tam specjalistów.

Ogloszenie

Z inicjatywą pomocy w tej sprawie Robert Wardzała wyszedł już przed kilkoma laty. Od tej pory co roku w kwietniu akcja ta jest powtarzana ciesząc się dużym zainteresowaniem mieszkańców Tarnowa i okolic.
W tym roku ponownie będzie można skorzystać z tej oferty. -W dalszym ciągu jest grupa osób, które potrzebują w tej sprawie wsparcia i dlatego nie mam wątpliwości, że akcję warto kontynuować - tłumaczy Robert Wardzała.
Wzorem lat ubiegłych inicjator akcji będzie zachęcał do przekazywania także w tym roku 1 procenta swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego z naszego regionu, a zwłaszcza dla Caritas Diecezji Tarnowskiej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 18:01:17
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html