Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Edukacyjny projekt dla osób niepełnosprawnych    -   15/4/2011
Praca Bez Barier
Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie zainaugurowała wczoraj, w czwartek 14 kwietnia realizację projektu „PRACA BEZ BARIER”, którego celem jest podniesienie kwalifikacji zawodowych oraz pomoc w samorealizacji osób niepełnosprawnych. Część spośród uczestników projektu będzie mogło odbyć płatny staż...

Posłuchaj wypowiedzi koordynatora projektu Agnieszki Krycy - Cholewa :

Ogloszenie

W ramach projektu zostanie przeszkolonych 100 osób niepełnosprawnych ruchowo (lekki lub umiarkowany stopień) zamieszkałych na terenach powiatów tarnowskiego, dąbrowskiego, gorlickiego i nowosądeckiego. Co bardzo istotne, to jest fakt, że uczestnikom projektu zwracane są koszty przejazdów (tam i z powrotem) na zajęcia.
Zaplanowano, iż 40 uczestników projektu odbędzie około 3 miesięczny płatny staż zawodowy (około 750 zł. miesięcznie) u pracodawców zrzeszonych w Izbie. Dla uczestników osiągających najlepsze wyniki zagwarantowano także 30 godzinne kursy językowe.
Jak stwierdza Agnieszka Kryca – Cholewa, koordynator projektu, „najtrudniej jest wyrwać ludzi od telewizora”.

Projekt jest realizowany w partnerstwie z Towarzystwem Walki z Kalectwem.
Strona projektu: www.pracabezbarier.net
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(19-04-2011) to :
nie zgadzam się z tym - bo najbardziej na tym korzystają ale ci pełnosprawni - renty na półgwizdka i już praca , zakłady zatrudniAją rencistów - a co z młodymi ?? a co z tymi naprawde niepełnosprawnymi , dla nich niestety dalej nie ma nic , i cghyba nic nie będzie - ile ludzi na wózkach , o kulach , bez rąk siedzi w domu?? - dla nich nie ma nic bo nikt o nich nie wie i oni nie wiedzą że to dla nich ta praca

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947