To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Prezydentowa gościem konferencji w CSM a potem "Wieczoru z Babeczkami"    -   16/4/2011
Pierwsza Dama w Tarnowie
Na zaproszenie posłanki Urszuli Augustyn do Tarnowa przyjeżdża dziś małżonka Prezydenta RP, Anna Komorowska. To pierwsza wizyta Pierwszej Damy w naszym mieście. Anna Komorowska spotka się ze słuchaczami Uniwersytetu III Wieku, działającego przy MWSE. Podczas spotkania odbędzie się wykład przygotowany przez Prof. dr hab. med. Piotra Podolca, dotyczący profilaktyki chorób serca. Początek wizyty Prezydentowej o godz. 13:30 w Centrum Sztuki Mościce.

Ogloszenie

Jak zapewniają organizatorzy, w rozesłanym do tarnowskich mediów komunikacie prasowym, pani Anna Komorowska chętnie włącza się w akcje propagujące zdrowy tryb życia i zapobieganie chorobom cywilizacyjnym. – A potem Pani Prezydentowa spędzi wieczór na czwartym Tarnowskim Wieczorze z Babeczkami – mówi posłanka Augustyn.
Wieczór z Babeczkami to inicjatywa Urszuli Augustyn. Od kilku lat na doroczne "jednopłciowe" spotkanie przychodzi ponad setka pań, aktywnych, czynnych zawodowo i działających społecznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 13:10:45
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html