To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Targi zdrowej żywności po raz 20.   -   01/10/2004
60-ciu wystawców z całej Polski bierze udział w rozpoczętych dziś w Tarnowie dwudziestych - jubileuszowych - targach ECOLIFE. To impreza promująca zdrową żywność i zdrowy tryb życia. Jak zawsze na wielu stoiskach można degustować najprzeróżniejsze smakołyki, spotkać się z lekarzami, zakupić dietetyczne produkty, porozmawiać o właściwej diecie i zdrowym stylu życia.

Ogloszenie
>

Targi zainaugurowano wręczeniem złotych medali dla najlepszych w tym roku produktów. Wyróżniono osiem firm m. in. "Mlektar" z Tarnowa za serek naturalny półtłusty, Kopalnię Soli z Kłodawy za lampę solną i "Herbapol" z Krakowa za herbatę "Owocowy sad".
Produkty regionalne zachwalają gospodynie z Małopolskiej Izby Rolniczej. Imprezie towarzyszy spore zainteresowanie, wiele pań szuka na targach produktów dietetycznych. Sąd konkursowy 20 Targów Zdrowego Życia Ecolife 2004 przyznał wystawcom nagrody w kilku kategoriach: złote medale, wyróżnienia i puchary samorządowe.

Konkursowe jury obradowało pod przewodnictwem profesora Jacka Pałasińnskiego.
Podczas targów po raz pierwszy przyznano nagrody "Specjał regionalny". Wśród małopolskich zakładów wyróżniono tym medalem 7 firm w tym Uzdrowisko Wysowa za wodę mineralną "Wysowianka", okręgową spółdzielnię mleczarską w Nowym Sączu za "Bryndzę sądecką" i tłocznię "Maurer" z Łącka za soki owocowe tłoczone na zimno.
Nagrodzono też ciasto z Kamyku koło Częstochowy, miody spadziowe ze Stróż, chleb wiejski z Jastrzębi i napój ekologiczny „Żołędziówka” z Grodziska.
Targi są również okazją do prezentacji dorobku naukowego związanego z tematyką zdrowego trybu życia. Są wykłady i prelekcje. Dziś w hotelu Cristal Park odbywała się m.in. konferencja pn. „Żywność regionalna po polsku”.
Targi potrwają do niedzieli w hali "Jaskółka" w Tarnowie - Mościcach.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 03:20:09
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html