To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Aleksandra Bodzioch, uczennica ZSTZ zajęła 6. miejsce w Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego    -   19/4/2011
Sukces Oli
Kilka dni temu, Ola Bodzioch, uczennica drugiej klasy (2w) Zespołu Szkół Techniczno -Zawodowych w Tarnowie zajęła znakomite 6. miejsce w Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego w Poznaniu (w kategorii junior). Impreza odbywa się tylko raz w roku (podczas targów LOOK) i daje jedyną w Polsce możliwość zdobycia tytułu Mistrza Polski. - Ogromne podziękowania składam nie tylko Oli za odwagę, chęć rywalizacji i promocję szkoły, ale też jej mamie za przygotowanie córki. To ciężka i mozolna praca, ale jak widać warto ! - cieszy się Lidia Bałut, nauczycielka zawodu tarnowskiej laureatki prestiżowych zawodów.

Ogloszenie

Od wielu lat w Poznaniu odbywają się konkursy fryzjerskie połączone z pokazami profesjonalnych firm fryzjersko–kosmetycznych, a w tym roku można było podziwiać wiele. Marki BaBylissPRO, GOLDWELL Creative Team Kemon, Artego, Matrix, Subrina Professional, Montibello i Michał Krzyszycha- stworzyły wielkie show. W ramach pokazu marki Joanna tancerze „Tańca z Gwiazdami” Czarek Olszewski i Blanka Winiarska uczyli publiczność tańczyć. Sami wcześniej zatańczyli mistrzowskie tango. Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego odbywają się tylko raz w roku (podczas targów LOOK) i dają jedyną w Polsce możliwość zdobycia tytułu Mistrza Polski. Walczący o zwycięstwo zmierzyli się w dwóch kategoriach wiekowych (juniorzy i seniorzy), podzielonych na dwa działy: fryzjerstwo damskie i męskie. Tytuł Mistrza, poza ogromnym prestiżem, daje nominację do kadry reprezentującej Polskę na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata w 2012 roku.
Organizatorem Mistrzostw są Ogólnopolska Komisja Fryzjersko - Kosmetyczna Związek Rzemiosła Polskiego, Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 19:27:20
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html