To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podsumowanie akcji Roberta Wardzały    -   26/4/2011
Zeznania za darmo
Kilkadziesiąt osób skorzystało z pomocy fachowców podczas zorganizowanej przez radnego Roberta Wardzałę po raz kolejny akcji darmowego wypełniania zeznań podatkowych. Księgowi będący do ich dyspozycji na Placu Sobieskiego w Tarnowie nie tylko wypełniali PIT-y, ale także świadczyli usługi z zakresu doradztwa podatkowego.

Ogloszenie
>

Wzorem lat ubiegłych na Placu Sobieskiego ustawione zostały stanowiska, przy których dyżurowali specjaliści z uprawnieniami księgowych. Na miejscu komputerowo wypełniali formularze podatkowe (PIT-y), które następnie były drukowane i wręczane petentom. Część osób korzystała z doradztwa podatkowego. Wielu z nich dziękując za tego typu pomoc podkreślało, że akcje warto kontynuować, bo wciąż są osoby, dla których fachowa pomoc jest niezbędna.
-Przeprowadzona w tym roku akcja ma już kilkuletnią tradycję i w ciągu ostatnich lat znajduje wielu naśladowców. Z podobnymi inicjatywami tym samym tropem poszły także różne firmy i instytucje. To dla mnie powód do satysfakcji, bo to dodatkowy dowód na to, że akcja trafiając w zapotrzebowanie społeczne ma sens - stwierdza Robert Wardzała.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 14:08:55
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html