To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Obrady w Starostwie, jest nowy radny    -   27/4/2011
Wieści z Powiatu Tarnowskiego
26 kwietnia odbyła się VII sesja Rady Powiatu Tarnowskiego. Podczas sesji zaprzysiężony został nowy radny, w miejsce Stanisława Bańbora, który złożył mandat. Mariusz Tyrka ma 38 lat i pochodzi z Nowodworza. Zasiądzie on w komisji rewizyjnej oraz w komisji ds. planowania i budżetu.

Ogloszenie

Podczas sesji radni m.in. wysłuchali informacji Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie o stanie bezpieczeństwa ochrony przeciwpożarowej i zagrożeniach pożarowych na terenie Miasta Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego w 2010 roku, a także sprawozdania z działalności Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w 2010 roku i z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie. W porządku obrad znalazła się także informacja dotycząca działalności Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Powiecie Tarnowskim za miniony rok, czy sprawozdanie z realizacji zadań Inspekcji Weterynaryjnej na terenie Miasta Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego w roku 2010.
Radni podjęli ponadto uchwałę w sprawie podpisania porozumień o współpracy pomiędzy Powiatem Tarnowskim a Rejonem Chmielnickim i Miastem Chmielnik (Ukraina) oraz Powiatem Tarnowskim a Rejonem Bałckim (Ukraina) i Miastem Bałta (Ukraina).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 13:27:42
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html