To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Trwają rozmowy w sprawie otwarcia Wydziału Artystycznego w Tarnowie    -   27/4/2011
Wieści z tarnowskiego magistratu
Do Tarnowa zawitał wczoraj, 26 kwietnia, dyrektor Departamentu Szkolnictwa i Edukacji Kulturalnej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Wiktor Jędrzejec. Jak informuje magistrat, jest to wizyta inicjująca powstanie przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej Wydziału Artystycznego. Delegacja odwiedziła największą tarnowską uczelnię – PWSZ, Zespół Szkół Plastycznych oraz Zespół Szkół Muzycznych. -Wrażenia i klimat znakomite, Tarnów ma szansę na utworzenie Wydziału, o który od niemal dwóch lat zabiegają władze miasta – ocenia prof. Jędrzejec.

Ogloszenie

Jak informowaliśmy, uruchomienie w Tarnowie kształcenia muzycznego i plastycznego na poziomie akademickim jest jednym z celów edukacyjnych prezydenta miasta. Prowadzone są intensywne rozmowy w celu utworzenia tego typu wydziałów na bazie już istniejących w naszym mieście uczelni – Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.
Ponadto, wśród koncepcji uatrakcyjnienia nauki w szkołach średnich jest także inicjatywa poszerzenia oferty edukacyjnej ze strony tejże uczelni, która w myśl porozumienia z miastem mogłaby objąć patronatem wybrane klasy w tarnowskich liceach i utworzyć tzw. oddziały akademickie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 17:29:37
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html