To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejna akcja Roberta Wardzały    -   27/4/2011
Bilet za darmo
Darmowy wstęp na mecz żużlowy zespołu Tauron Azoty Tarnów zaplanowany na 1 maja mieć będą honorowi dawcy krwi. Bezpłatne bilety spełniającym wymagania osobom rozdawać będzie Robert Wardzała w sobotę, 30 kwietnia, na Placu Sobieskiego w Tarnowie od g. 15 do 17.

Ogloszenie

Dokumentem upoważniającym do skorzystania z oferty będzie zaświadczenie ze stacji krwiodawstwa działających przy tarnowskich szpitalach potwierdzające fakt honorowego oddania krwi w okresie od wtorku (26 kwietnia) do piątku (29 kwietnia).
Z inicjatywą w tej sprawie wyszedł Robert Wardzała. Jego propozycję zaakceptowały władze spółki żużlowej i już na najbliższy mecz rozgrywany przez drużynę Tauron Azoty Tarnów będzie można wejść za darmo. Z możliwości tej skorzystać będą mogły te osoby, które w tygodniu poprzedzającym mecz w tarnowskiej stacji krwiodawstwa honorowo będą oddawać krew. -Tym sposobem chcemy promować honorowe krwiodawstwo a przy okazji wzbudzać zainteresowanie tarnowskim żużlem - podkreśla inicjator akcji Robert Wardzała. Pomysł przypadł do gustu także włodarzom klubu, którzy już dzisiaj deklarują, że gotowi są akcję kontynuować także przy okazji kolejnych meczów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 13:10:07
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html