To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Już w sobotę I Gala Muzyki Chrześcijańskiej „Muzyczne Dary” i Koncert Papieski – De Press i Maleo Reggae Rockers na tarnowskim Rynku    -   28/4/2011
Chrześcijańskie Fryderyki
Przypominamy: w sobotę, 30 kwietnia, Tarnów stanie się stolicą muzyki chrześcijańskiej. Po raz pierwszy w Polsce, właśnie w Tarnowie, zostaną wręczony „Chrześcijańskie Fryderyki”. Na I Galę „Muzyczne Dary” przyjadą artyści z całego kraju. Swój udział potwierdzali m.in.: Monika Kuszyńska, Beata Bednarz , Jacek Dewódzki , Mieczysław Szcześniak oraz zespoły Anty Babilon System, Maleo Reggae Rockers, Love Story, Propaganda Dei, Elohim i Anastasis. Gala rozpocznie się o godz. 15.00 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Wykonawcom muzyki chrześcijańskiej zostaną wręczone statuetki Złote Gongi w następujących kategoriach: Debiut roku, Zespół Roku, Płyta Roku, Piosenka Roku, Projekt Roku, Wokalistka Roku i Wokalista Roku.

Ogloszenie

„Złote Gongi były do tej pory wręczane wirtualnie, podczas listy przebojów „Muzyczne Dary”. Już kilka lat temu powstał pomysł, by taka uroczystość mogła się odbyć. To docenienie wykonawców i promocja muzyki, która niesie wiele wartości” – podkreśla ks. Piotr Osiński z Radia RDN Małopolska.
Kto otrzyma Złote Gongi? Już zdecydowali słuchacze listy przebojów „Muzyczne Dary”. Trafią one do muzyków  i zespołów, których utwory w  2010 roku zostały nagrodzone największą ilością oddanych głosów. Do nagród nominowani są m.in.: 2 Tm 2,3, Antonina Krzysztoń, Anna Maria Jopek, Arka Noego, Armia, Beata Bednarz, Dzieci z Brodą, Full Power Spilit, Jacek Dewódzki i Rewolucja, Maleo Reggae Rockers, Raz Dwa Trzy. Lista przebojów „Muzyczne Dary” jest transmitowana  w ponad dwudziestu stacjach radiowych w Polsce i za granicą (USA i Kanada). Listę od 11 lat prowadzą dziennikarz muzyczny Dariusz Ciszewski i gitarzysta Janusz Yanina Iwański.

Po zakończeniu Gali, o godz. 18.00 na tarnowskim rynku odbędzie się Koncert Papieski. Wystąpią zespoły De Press i Maleo Reggae Rockers.
De Press przedstawi utwory z najnowszego  albumu „AMEN” dedykowanego Papieżowi Janowi Pawłowi II. Autorami tekstów są twórcy z Podhala, muzykę skomponował lider De Press Andrzej Dziubek. Na tarnowskim rynku nie zabraknie też najbardziej znanych piosenek tej grupy w tym m.in. Bo jo Cie kochom.
Zespół Maleo Reggae Rockers działa od 1997 roku, założony został przez Dariusza "Maleo" Malejonka. Na swoim koncie ma wiele przebojów: Serca Nie Oszukasz, Reggae Radio, Alibi.
Zapraszamy na tarnowski rynek, aby wspólnie cieszyć się z beatyfikacji Jana Pawła II – piszą organizatorzy.

Więcej informacji na www.muzycznedary2010.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 14:23:23
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html