To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sobota: Janusz Korwin-Mikke w Tarnowie    -   28/4/2011
Alternatywa dla Polski
Przypominamy: w najbliższą sobotę (30 kwiecień) o godz. 12:00 w Sali Lustrzanej (ul. Wałowa 10) w Tarnowie odbędzie się spotkanie z publicystą i politykiem, prezesem partii Unia Polityki Realnej-Wolność i Praworządność - Januszem Korwinem-Mikke. Na spotkanie zapraszają tarnowski oddział Stowarszyszenia KoLiber oraz UPR-WIP. Tematem wykładu znanego polityka i publicysty będzie: "Alternatywa dla Polski". Przedstawione zostaną wady i zalety obecnego systemu społeczno-gospodarczego oraz alternatywy dla poszczególnych jego obszarów. W programie przewidziana jest także otwarta dyskusja z gośćmi.

Ogloszenie

Organizatorzy planują również krótki marsz w kierunku Rynku dla wszystkich chcących zamanifestować poparcie dla idei wolnego rynku i samodecydowania o sobie. Pochód ma się odbyć bezpośrednio po spotkaniu i zakończy się przemówieniem Janusza Korwina-Mikke.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 12:30:07
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html