To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Targi dla uczących się   -   04/10/2004
11 października Centrum Edukacji i Pracy oraz Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie organizują Targi Edukacyjno - Informacyjne pod hasłem "Z nami sukces jest możliwy". Częścią targów będzie uroczyste otwarcie Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej OHP. Targi przeznaczone są dla młodzieży uczącej się, głównie z klas maturalnych, absolwentów wszystkich typów szkół, osób poszukujących pracy oraz instytucji i placówek edukacyjnych, wspomagających młodzież na rynku pracy.

Ogloszenie
>

Uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w seminariach, zajęciach informacyjno - doradczych i warsztatach. W programie przewidziano m. in. seminarium poświęcone młodzieży na lokalnym rynku pracy oraz perspektywom podejmowania nauki i pracy w krajach UE. Spotkania doradcze dotyczyć będą: przygotowania do wejścia na rynek pracy, możliwości poszukiwania pracy przez internet, samozatrudnienia, poznawania przez gimnazjalistów zawodów.
Będzie można również zapoznać się z ofertami pracy. Propozycje zatrudnienia krótkoterminowego przygotowało kilkanaście firm z: Tarnowa, Brzeska, Krakowa, Wrocławia, Łańcuta, Bielska - Białej. Swoje stoiska przygotowały na targi także tarnowskie szkoły wyższe, Powiatowy Urząd Pracy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego, Regionalne Centrum Informacji Europejskiej, Centrum Edukacji i Pracy OHP.

Częścią Targów Edukacyjno - Informacyjnych będzie również otwarcie Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej OHP. Jest to miejsce, w którym młodzież w wieku 15 - 25 lat może uzyskać pomoc w planowaniu rozwoju zawodowego, dowiedzieć się, jak szukać pracy, czy w jakim kierunku się kształcić.
Działalność centrum będzie prowadzona zarówno w Tarnowie, jak i w placówkach regionu tarnowskiego. Pierwsze zajęcia odbędą się w Gromniku, 12 października, gdzie będą połączone z otwarciem Międzyszkolnego Ośrodka Kariery w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych. Tu będą organizowane zajęcia dla młodzieży z Gromnika i sąsiednich gmin, działał będzie także punkt konsultacyjny dla pracodawców zatrudniających młodocianych pracowników w celu nauki zawodu.

Na targi OHP zapraszają w poniedziałek, 11 października, do swojej siedziby przy ul. Mościckiego 27, w godz. 11.00-15.00.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 02:07:29
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html