To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sukces akcji „Flaga na samochód”    -   04/5/2011
Flagi jak świeże bułeczki
Urząd Miasta Tarnowa po raz kolejny zorganizował – jak zapewnia magistrat - jedyną tego typu w Polsce akcję „Flaga na samochód”. Zainteresowanie przerosło oczekiwania, kilka dni temu flagi rozeszły się jak świeże bułeczki.

Ogloszenie
>

Jak czytamy w nadesłanym komunikacie, w tym roku flagi rozdawane będą nie tylko w listopadzie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, ale również z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej. Powodów do świętowania i wyeksponowania tego symbolu polskości jest jednak więcej. 1 maja miała miejsce przecież beatyfikacja Jana Pawła II, następnego dnia, jak wspomniano, przypadał Dzień Flagi Rzeczypospolitej, 3 maja natomiast Święto Konstytucji.

Magistrat jeszcze przed tymi świętami rozdysponował trzy tysiące małych flag, przystosowanych do powieszenia na samochodowej antenie. Można je było odbierać, jak informowaliśmy, w Tarnowskim Centrum Informacji przy Rynku 7 oraz w Biurze Obsługi Mieszkańców UMT przy nowej 4.
Przypomnijmy, że tarnowska akcja jest jedynym wydarzeniem tego typu w Polsce. Dzień Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej został ustanowiony przez Sejm 20 lutego 2004 roku ustawą o zmianie ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej, którą Prezydent RP podpisał 16 marca 2004 roku.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 03:15:10
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html