To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Rozpoczęcie robót na Krakowskiej - utrudnienia w ruchu    -   05/5/2011
Krakowska w remoncie
W dniu wczorajszym - 4 maja wprowadzone zostało oznakowanie na czas remontu ulicy Krakowskiej w pierwszym etapie – informuje tarnowski magistrat. Utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu polegają m.in. na całkowitym wyłączeniu z postoju i zamknięciu przejazdu ulicą Krakowską na odcinku od skrzyżowania z ulicą Nowy Świat do ulicy Targowej. W zakresie, na jaki pozwoli zaawansowanie i technologia robót Wykonawca umożliwiał będzie wjazd pojazdów zaopatrzenia i dojazd do posesji posiadających miejsca postojowe.... Poniżej informujemy o pozostałych utrudnieniach.

Ogloszenie

Na ulicach Batorego i Staszica wprowadzony został ruch dwukierunkowy z wjazdem od ulicy Nowy Świat. Wprowadzono tam również zakaz parkowania pojazdów. Identyfikatory i abonamenty uprawniające do postoju na ulicach objętych zakazem postoju honorowane będą na miejscach do parkowania zlokalizowanych na ulicach przyległych.
Dojazd do Placu Kazimierza i Rynku możliwy jest od ulicy Bema poprzez ulicę Św. Anny, na której odwrócony został kierunek ruchu i dwukierunkowym odcinkiem ulicy Targowej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 03:23:59
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html