To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Filmiki inTARnautów dokumentujące dziwne zjawisko nad miastem (film) aktualizacja   -   05/5/2011
UFO nad Tarnowem ?
Do naszej redakcji przesłano kilka amatorskich filmów dokumentujących dziwne zjawisko na tarnowskim niebie. W środę po godzinie 21:00 zaobserwowano tu przynajmniej dwie formacje świetlnych punktów przemieszczających się wolno, w ciągu kilku minut, z kierunku Mościc w stronę góry Św. Marcina. Jeden z naszych redaktorów poinformowany o zjawisku telefonicznie, obserwował go z balkonu swego mieszkania. Wszystkie racjonalne interpretacje tego co zobaczył, wszystkie, które przychodzą do głowy również i nam, wydają mu się niewystarczające. Brak wiedzy, czy rzeczywiście nad Tarnowem przemknęły dwie formacje niezidentyfikowanych obiektów latających ? Oceńcie sami.

Ogloszenie
>

Na pierwszym filmie (niestety, nakręconym bez punktu odniesienia) obserwujemy pierwszą z formacji, które przeleciały nad Tarnowem tuż po godzinie 21:00.

Zobacz pierwszy film:

Pobierz wtyczkę Flash Player

Drugi film [jakość już poprawiona] nakręcono o godzinie 21:16 (z punktem odniesienia w postaci uchwyconego w kadrze poddasza i fragmentu dachu bloku). Ilustruje on obserwowaną w tym czasie, wyłaniającą się zza dachu budynku, drugą już formację świetlnych punktów. W pewnym momencie przelatuje dad nią samolot, migając światłem. Formacja porusza się na relatywnie niezbyt dużej wysokości, znacznie poniżej toru lotu samolotów, z relatywnie niezbyt dużą prędkością. Uwagę zwraca mniej więcej stała odległość utrzymywana między poszczególnymi, nie migającymi jak przy samolotach światłami. Według relacji potwierdzonej przez kilku świadków (nie przebywających w tym samym miejscu), choć na amatorskich filmach tego nie widać, światła jakby pulsowały i co jakiś czas każdy z świetlnych punktów okazywał się być okrągłą "koroną" złożoną z kilku świateł.

Zobacz drugi film:

Pobierz wtyczkę Flash PlayerByć może uda nam się poprawić jakość tych filmów i zaprezentować Wam później jeszcze inne.
Autorzy filmików poprosili nas o anonimowość.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 04:57:05
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html