To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W sobotę rusza 25. edycja Tarnowskiej Nagrody Filmowej - mamy do wygrania bezpłatne zaproszenie na wszystkie festiwalowe projekcje !    -   05/5/2011
Wygraj karnet na TNF !
7 maja rusza w naszym mieście jubileuszowa edycja Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Poza festiwalowym konkursem najlepszych filmów ostatniego roku i kilkoma tematycznymi przeglądami filmowymi, ćwierćwiecze prestiżowej imprezy uświetni kilka wyjątkowo ciekawych koncertów, atrakcyjnych wystaw, spotkań z twórcami a także publiczne debaty, m.in. z udziałem 12 czołowych krytyków filmowych w kraju. Festiwal potrwa do 15 maja. W kasach TCK na Rynku i w kinie "Marzenie" trwa sprzedaż biletów na festiwalowe seanse (w cenie jedynie 5 i 3 zł). Tymczasem u nas jeden z inTARnautów może wygrać bezpłatne zaproszenie na wszystkie projekcje !

Ogloszenie

Aby wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest 1-osobowy karnet należy odpowiedzieć na pytanie: w którym miejscu (budynek) odbyła się pierwsza edycja Tarnowskiej Nagrody Filmowej ?
Odpowiedź należy nadesłać do nas - drogą elektroniczną na adres konkursy@intarnet.pl - wewnątrz listu zawierającego w tytule wiadomości hasło: TNF. Wewnątrz maila prosimy podać odpowiedź i dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Konkurs rozstrzygnięty zostanie o północy z piątek na sobotę. Zwycięzcę wylosujemy w sobotę wczesnym ranem spośród grona osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi i niezwłocznie poinformujemy go zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie, o wygranej i sposobie jej odebrania.
Powodzenia !
Sprawdzajcie swoje skrzynki e-mail rano w sobotę. Już tego samego dnia o godzinie 11:00 w kinie MARZENIE będzie można zobaczyć pierwszy film tegorocznego festiwalu.
Zobacz także :
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, September 25, 2023 16:03:00
IP     : 44.201.72.250
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html