To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   W kolejce po stypendia   -   06/10/2004
Wreszcie ruszył program stypendialny dla małopolskiej młodzieży. Studenci oraz uczniowie mogą już składać wnioski o przyznanie unijnych stypendiów socjalnych. Zainteresowanie tą formą pomocy jest bardzo duże. W tarnowskim Centrum Informacji Europejskiej przy Rynku, gdzie przyjmowane są zgłoszenia, drzwi się praktycznie nie zamykają. Najczęściej rodzice chcą się dowiedzieć na jaką pomoc mogą liczyć ich pociechy.

Ogloszenie

Studenci powinni składać wnioski w starostwach powiatowych i urzędach miejskich bądź instytucjach przez nich wytypowanych. Uczniowie będą to robić w swoich szkołach - powiedziała natomiast Alicja Borkowska z tarnowskiego starostwa.

Teoretycznie prawo do otrzymania pieniędzy mają osoby, których dochód w rodzinie nie przekracza 504 zł na osobę. Jednak ze względu na niewielką liczbę stypendiów pomoc otrzymają osoby w jeszcze trudniejszej sytuacji materialnej. Stypendium będzie wypłacane przez 10 miesięcy, po 250 zł miesięcznie dla studentów, a dla uczniów to 150 złotych.
Wnioski można składać do końca października.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 02:10:00
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html