To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Reportaż z trwających targów budownictwa, instalacji, wyposażenia wnętrz i ogrodów (film) aktualizacja    -   07/5/2011
Wielkie targowanie w Mościcach
Jeszcze dziś do 18:00 a jutro od 10:00 do 17:00 zwiedzać można ekspozycje targowe w ramach trwających w hali "Jaskółka" w Mościcach targów „Dom i Otoczenie” „Instal-Eco”. Impreza została zainaugurowana wczoraj z udziałem wystawców i przedstawicieli samorządu. W targach, których od 3 lat brakowało w naszym mieście, bierze udział ponad 70 firm z Tarnowa oraz przedstawicieli przedsiębiorstw z województw Polski południowo- wschodniej. Swoją ofertę prezentują na stoiskach w hali wystawienniczej oraz na terenie zewnętrznym. Dziś odbyło się, towarzyszące targom, seminarium poświęcone rynkowi austriackiemu dla polskich firm, przyznane zostaną też targowe nagrody. Zapraszamy do wysłuchania reportażu i obejrzenia filmu.

Ogloszenie
>
Posłuchaj reportażu dźwiękowego wykonanego w pierwszych godzinach trwania targów. O to, dlaczego przez 3 lata nie było w Tarnowie targów budowlanych, o specyfikę tarnowskiego rynku i oczekiwania uczestników tegorocznej imprezy, pytałem kolejno zastępcę prezydenta Tarnowa Henryka Słomkę - Narożańskiego, kilku wystawców oraz organizatorkę przedsięwzięcia, Wiolettę Ochmann z Agencji PROMOCJA z Wadowic [18 minut] :


Targi odbywają się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa. Wśród partnerów medialnych imprezy jest nasz portal.
Impreza potrwa do jutra, ale juz dziś zostanie rozstrzygnięty Konkurs Targowy w dwóch kategoriach : najlepszy produkt prezentowany na targach (nagroda „Produkt z Przyszłością”) oraz najciekawsza aranżacja stoiska (PUCHAR organizatora). Swoją specjalną nagrodę przyzna również Prezydent Miasta Tarnowa.

Zobacz film prezentujący stoiska targowe wewnątrz hali tuż przed oficjalnym otwarciem imprezy w piątek:

Pobierz wtyczkę Flash Player


PD
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 04:33:14
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html