To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tygodniowa Kronika Policyjna    -   09/5/2011
Tydzień jak co tydzień
Miniony tydzień w krynice kryminalnej regionu tarnowskiego nie odbiegał zbytnio od „przeciętnej”. Mieliśmy zniszczenie mienia, dużo zdarzeń drogowych oraz kradzieży. M.in. skradziono kolejny w ostatnim czasie samochód – łupem złodziei padł Mercedes Sprinter wraz z ładunkiem, pieniędzmi i dokumentami, który zniknął z przyblokowego parkingu na ul. Bitwy o Wał Pomorski w Tarnowie.

Ogloszenie
>

Kradzieże
Nieznany sprawca przez nie zamkniętą pokrywę bagażnika VW Golfa, zaparkowanego w Tuchowie dostał się jego wnętrza i ukradł ze schowka 57 złotych oraz złotych pierścionek na szkodę mieszkanki Burzyna.
W Zawadzie nieznany sprawca włamał się do barakowozu stojącego na parkingu przykościelnym skąd ukradł m.in. młot udarowy, łopaty i przedłużacze elektryczne. Wartość start na szkodę firmy budowlanej przekroczyła 7 tysięcy złotych.
W ręce policji wpadł zatrzymany przez ochroniarzy jednego z dużych sklepów przy ul. Nowodąbrowskiej w Tarnowie 19-latek. Mężczyzna ukradł z terenu marketu 3 flakoniki perfum o wartości blisko 300 złotych.
Z terenu nieogrodzonej działki w Lisiej Górze nieznani sprawcy ukradli 40 sztuk iglaków, o wartości 550 złotych na szkodę mieszkańca miejscowości. W nocy z czwartku na piątek, z parkingu przyblokowego na ul. Bitwy o Wał Pomorski nieznany sprawca, po uprzednim włamaniu ukradł Mercedesa Sprintera z ładunkiem w postaci foliowych opakowań i kasą fiskalną oraz CR radiem, 300 złotymi, dowodem osobistym i prawem jazdy. Łączna wartość start wynosi przekroczyła 54 tysiące złotych.

Zniszczenie mienia
Policjanci z komisariatu Tarnów-Zachód zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 33 i 22 lat, którzy usunęli i uszkodzili zawieszone na budynku domu ludowego w Bogumiłowicach dwie flagi państwowe. Do zdarzenia doszło w nocy 1 maja.

Za kółkiem
Do wypadku drogowego doszło w poniedziałkowy ranek, tydzień temu, na drodze W 975 w Tuchowie. Kierujący Hondą, 61-letni mieszkaniec Ciężkowic jadąc w kierunku Tarnowa potracił pieszą przebiegającą przez jezdnię, z jego lewej na prawa stronę. 63-letni mieszkanka Tuchowa trafiła do tarnowskiego szpitala. Doznała ogólnych potłuczeń ciała i odmy opłucnej. Zarówno ona jak i kierujący pojazdem byli trzeźwi.
4 maja przed godziną 21.00 kierująca samochodem Renault Twingo, 40-letnia kobieta jadąc drogą W 980 w Faściszowej, na skrzyżowaniu z drogą K 1395 najechała na tył poprzedzającego motoroweru, którym poruszał się 18-letni mieszkaniec Jastrzębi. Ten ostatni z urazem czaszki przebywa w szpitalu. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Była trzeźwa, mężczyźnie pobrano krew do badań.
W Skrzyszowie na drodze powiatowej zatrzymano 37-letniego mieszkańca Szynwałdu. Mężczyzna jechał rowerem wbrew orzeczonemu sądownie zakazowi prowadzenia jednośladów.
W sobotę w godzinach popołudniowych jadący Daewoo Tico, ul. Szkolną w Radłowie 77-letni mieszkaniec Łęki Siedleckiej potrącił pieszą, która szła lewą stroną drogi z przeciwnego kierunku. 77-letnia mieszkanka Radłowa doznała wstrząśnienia mózgu, złamania kości piszczelowej, stłuczenia klatki piersiowej i ogólnych potłuczeń ciała. Pozostała w szpitalu na dalsze leczenie. Obydwoje uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
W niedzielę o godzinie 14.00 na skrzyżowaniu drogi K 73 z K 1323 w Brniu doszło do wypadku drogowego. Kierujący motorowerem, 15-letni mieszkaniec Lipin, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu znajdującemu się na drodze K73 i jadącemu w kierunku Dąbrowy Tarnowskiej 61-letniemu mieszkańcowi Smęgorzowa, który także poruszał się motorowerem. W wyniku zderzenia pojazdów 15-latek doznał lekkich potłuczeń ciała, po badaniach opuścił szpital. Drugi z kierujących z urazem głowy pozostał w placówce zdrowia.
Blisko 3.5 promila alkoholu miał zatrzymany w piątek w południe w Szynwałdzie 35-letni mieszkaniec tej miejscowości. W tym stanie mężczyzna poruszał się ciągnikiem rolniczym, dodajmy nie posiadając prawa jazdy.

Narkotyki
Policjanci z komisariatu Tarnów-Zachód zatrzymali na ul. M.B.Fatimskiej w Tarnowie 20-letniego mężczyznę posiadającego przy sobie 1,22 gramy marihuany. Zatrzymano także młodego mieszkańca miasta, który sprzedał mężczyźnie narkotyk. Podczas przeszukania w jego miejscu zamieszkania policjanci zabezpieczyli 8.45 gama marihuany. Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 02:19:10
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html