To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Średniowieczny zamek w centrum miasta...    -   09/5/2011
Dni otwarte I LO
Rycerze, damy, chłopi, stogi siana i średniowieczny klimat, to tegoroczna oferta I Liceum Ogólnokształcącego dla wszystkich gimnazjalistów, którzy zechcą odwiedzić szkołę w dniach 11 i 12 maja. I Liceum zaprasza wszystkich zainteresowanych poznaniem murów prestiżowej szkoły na nietypowe Dni Otwarte.

Ogloszenie
>

-Chcemy przenieść wszystkich we wspaniałe czasy średniowiecza, dlatego szkoła na te dwa dni zamieni się w nietypowy zamek pełen charakterystycznych elementów epoki – mówi Jakub Siedlik, Przewodniczący I LO.
Już w ubiegłym roku tłumy młodych ludzi mogły przekonać się o kreatywności licealistów. Wtedy w Tarnowie zapanował magiczny klimat Hogwartu i świata Harrego Pottera. Tym razem liceum przygotowuje jeszcze inną niespodziankę.
Oprócz całej nietypowej oprawy wydarzenia gimnazjaliści będą mogli poznać historię szkoły, wziąć udział w zaplanowanych doświadczeniach i pokazach, dowiedzieć się wielu informacji na temat profili nauczania, porozmawiać z nauczycielami czy – przede wszystkim – ze swoimi starszymi kolegami.
Na te i wiele innych atrakcji I LO zaprasza w środę i czwartek (11,12 maja). Szkoła otwiera swoje wrota dla gimnazjalistów od godziny 9.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 03:19:12
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html