To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejni złodzieje złapani    -   11/5/2011
Okradali automaty
Tej znajomości 25-letni mieszkaniec Tarnowa z pewnością długo nie zapomni. Jego „przyjaciele” najpierw służyli mu pomocą przy zaopatrywaniu w towar automaty do napojów, zaś przy nadarzającej się okazji opróżnili z gotówki ich zawartość. Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komisariatu Tarnów - Centrum zatrzymali włamywaczy okradających automaty do napojów. W ich ręce wpadli dwaj mieszkańcy Tarnowa -22 i 27-latek.

Ogloszenie
>

Dysponując oryginalnym kluczem, skradzionemu wcześniej znajomemu, pracownikowi poszkodowanej firmy, mężczyźni zdołali dostać się do kilkunastu urządzeń serwujących chłodne napoje na terenie Tarnowa, Nowego Sącza, Bochni i położonych w powiecie wielickim Łężkowicach. Wartość start powstałych w wyniku ich działania oszacowano na blisko 6 tysięcy złotych.
Uchodząc za pracowników dużego koncernu, w przeciągu dwóch dni kwietnia włamali się do usytuowanych na terenie placówek zdrowia, obiektów sportowych, handlowych i oświatowych 15 automatów, z których zabrali ponad 4 tysiące złotych. Zniszczyli także służące do przechowywania gotówki, warte 1600 złotych sakwy.

Obydwaj usłyszeli zarzuty z art. 279 patr.1 KK, do których się przyznali. Pewnym jest, że na kontynuowanie znajomości nie mają teraz co liczyć. Mogą liczyć za to na grożącą im karę pozbawienia wolności w wymiarze do 10 lat. Jak ustalono nie jest to ich pierwszy konflikt z prawem. W przeszłości karani byli za oszustwa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 02:44:27
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html