To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Grzegorz Turnau w Teatrze    -   11/5/2011
Koncert charytatywny
13 maja o godz. 19:00 w Tarnowskim Teatrze im. L. Solskiego odbędzie się koncert charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie Ponad Barierami na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, przy współpracy m.in. Teatru i Centrum Paderewskiego Tarnów – Kąśna Dolna. Koncert, podczas którego wystąpi Grzegorz Turnau, jest pierwszą z czterech imprez kulturalnych planowanych w ramach projektu „Pro publico bono” w 2011 roku. Cena biletu: 50 zł.

Ogloszenie
>

Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie Ponad Barierami mają na celu uzyskanie funduszy na rzecz utworzenia i prowadzenia Centrum Wsparcia Psychologicznego dla mieszkańców Tarnowa i regionu. Centrum będzie służyło nieodpłatną pomocą i wsparciem psychologicznym osobom i rodzinom zagrożonym wykluczeniem społecznym, w placówce będzie można uzyskać również informacje od doradcy zawodowego. Cykl spotkań i koncertów przyczyni się ma do poprawy świadomości społeczeństwa na temat wykluczenia społecznego, które jest zjawiskiem nader częstym w dzisiejszych czasach, a tak mało znanym w odbiorze społecznym.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 21:56:55
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html