To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Koncerty 25 Jubileuszowej Tarnowskiej Nagrody Filmowej    -   12/5/2011
TNF - muzycznie...
Tarnowska Nagroda Filmowa to jak wiadomo festiwal promujący i popularyzujący dorobek polskiej kinematografii od 25 lat, jest więc jedną z najstarszych po Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni imprez związanych z polskim filmem. Podczas Festiwalu prezentowane są wybrane najnowsze filmy fabularne, powstałe w ciągu ostatniego roku (pomiędzy kolejnymi jego edycjami). Poza projekcjami w kinie Marzenie czy plenerowymi mieszkańcy Tarnowa i okolic będą mogli uczestniczyć w dwóch znaczących wydarzeniach artystycznych, czyli koncertach plenerowych na Rynku. 13 maja o 20:00 odbędzie się koncert Ani Dąbrowskiej, która w dużej mierze przedstawi materiał z albumu „Ania Movie”, natomiast dzień później (14 maja) na tej samej scenie odbędzie się uroczysta Gala Wręczenia Nagród 25 TNF, którą uświetni specjalnią Laureaci nagród oraz koncert, przygotowany dla Tarnowskiej Nagrody Filmowej – „Kultowe Piosenki Filmowe” – w wykonaniu SMOLIK BIG BAND oraz solistów: Natalii Grosiak (Mikromusic), Renaty Przemyk, Tomasza Makowieckiego (NO!NO!NO!) i Macieja Maleńczuka. Oba koncerty rozpoczną się o 20:00, wstęp wolny.

Ogloszenie

Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich artystek. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Dotychczas nagrała cztery albumy, z których każdy uzyskał status Platynowej Płyty: „Samotność po zmierzchu” (2004), „Kilka historii na ten sam temat” (2006), „W spodniach czy w sukience?” (2008), „Ania Movie” (2010). Łącznie sprzedała ponad 200 000 albumów. Popularność i uznanie publiczności doskonale oddają 3 statuetki otrzymane podczas koncertu TOP w ramach festiwalu Top Trendy. Ania ma również na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień branżowych, jak choćby 6 Fryderyków i 2 nagrody Eska Music Awards. Zagrała trzy duże trasy koncertowe obejmujące swym zasięgiem największe miasta w Polsce.

Andrzej Smolik - tego Artysty nie trzeba specjalnie przedstawiać. Wystarczy wspomnieć, że jest niekwestionowaną gwiazdą wśród polskich producentów muzycznych, produkował utwory i płyty dla takich artystów jak: Krzysztof Krawczyk, Kasia Nosowska, Robert Gawliński, Maryla Rodowicz czy Maria Peszek. Natomiast przy swoich autorskich projektach współpracował m.in. z: Arturem Rojkiem, Noviką, Miką Urbaniak, Kasią Kurzawską i wieloma innymi młodymi wokalistami i muzykami. Jego albumy osiągają statusy "Złotych" i "Platynowych". Smolik jest laureatem wielu nagród branżowych i cieszy się uznaniem zarówno krytyków jak i publiczności. Od premiery najnowszej płyty "Smolik 4", czyli od listopada 2010 r. koncertuje w nowatorskim składzie, z bogatym instrumentarium. Nowe, zaskakujące aranżacje od transowo tanecznych po melancholijno ambientowe, a wszystko to w towarzystwie akustycznych brzmień i technologii retro. Starsze piosenki zyskały nowe formy, zaś znakomici wokaliści gwarantują pełen muzycznych wrażeń wieczór.
Program koncertu składać się będzie z kompozycji m.in.: Henryka Warsa, Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza, Seweryna Krajewskiego, Krzysztofa Komedy, Włodzimierza Korcza, znanych z polskich filmów i seriali w nowoczesnej aranżacji jednego z najlepszych polskich producentów, aranżerów i kompozytorów - Andrzeja Smolika.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 22:11:13
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html