Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wspinaczkowe zmagania    -   17/5/2011
Mistrzostwa PWSZ
Klub Uczelniany AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie po raz drugi organizuje Akademickie Mistrzostwa Tarnowa we wspinaczce na czas o Puchar Dyrektora Karpackiego Oddziału Obrotu Gazem w Tarnowie. Mistrzostwa odbędą się 17 maja na sztucznej ścianie wspinaczkowej Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w hali przy ul. Krupniczej.

Ogloszenie

Organizatorzy mają nadzieję, że zawody dostarczą uczestnikom sporo dobrej zabawy i wspinania ale i zaciętej rywalizacji sportowej na wysokim poziomie – wszakże Tarnów słynie z szybkobiegaczy. Swój udział w Mistrzostwach zapowiedzieli m.in. Edyta Ropek i Jędrzej Komosiński, studiujący na kierunku wychowanie fizyczne właśnie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Tytułu mistrzowskiego wśród mężczyzn bronić będzie Michał Barnaś, dziesiąty zawodnik ubiegłorocznych Mistrzostw Polski seniorów w czasówkach, zaś wicemistrzostwa jego brat Jakub, który 30 kwietnia br. zdobył Puchar Tarnowa Amatorów we wspinaczce na czas.
O Puchar Dyrektora Karpackiego Oddziału Obrotu Gazem w Tarnowie, wśród pań rywalizować będą z Edytą Ropek m.in. Jadwiga Klimek, ubiegłoroczna Akademicka Wicemistrzyni Tarnowa oraz aktualna zdobywczyni Pucharu Tarnowa Amatorów, a także Agnieszka Szepielak – sklasyfikowana w rankingu Pucharu Polski 2010 na trzecim miejscu w kategorii młodzieżowcy kobiety.

Nagrody dla uczestników Mistrzostw ufundował sponsor KU AZS PWSZ w Tarnowie - Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947