To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wspinaczkowe zmagania    -   17/5/2011
Mistrzostwa PWSZ
Klub Uczelniany AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie po raz drugi organizuje Akademickie Mistrzostwa Tarnowa we wspinaczce na czas o Puchar Dyrektora Karpackiego Oddziału Obrotu Gazem w Tarnowie. Mistrzostwa odbędą się 17 maja na sztucznej ścianie wspinaczkowej Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w hali przy ul. Krupniczej.

Ogloszenie

Organizatorzy mają nadzieję, że zawody dostarczą uczestnikom sporo dobrej zabawy i wspinania ale i zaciętej rywalizacji sportowej na wysokim poziomie – wszakże Tarnów słynie z szybkobiegaczy. Swój udział w Mistrzostwach zapowiedzieli m.in. Edyta Ropek i Jędrzej Komosiński, studiujący na kierunku wychowanie fizyczne właśnie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Tytułu mistrzowskiego wśród mężczyzn bronić będzie Michał Barnaś, dziesiąty zawodnik ubiegłorocznych Mistrzostw Polski seniorów w czasówkach, zaś wicemistrzostwa jego brat Jakub, który 30 kwietnia br. zdobył Puchar Tarnowa Amatorów we wspinaczce na czas.
O Puchar Dyrektora Karpackiego Oddziału Obrotu Gazem w Tarnowie, wśród pań rywalizować będą z Edytą Ropek m.in. Jadwiga Klimek, ubiegłoroczna Akademicka Wicemistrzyni Tarnowa oraz aktualna zdobywczyni Pucharu Tarnowa Amatorów, a także Agnieszka Szepielak – sklasyfikowana w rankingu Pucharu Polski 2010 na trzecim miejscu w kategorii młodzieżowcy kobiety.

Nagrody dla uczestników Mistrzostw ufundował sponsor KU AZS PWSZ w Tarnowie - Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 21:01:33
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html