To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Program tarnowskich „Juwenaliów”    -   17/5/2011
Juwenalia coraz bliżej...
Będzie filmowo, muzycznie i kabaretowo. Program tegorocznych Juwenaliów Tarnowskich prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. W imprezie, która – przypomnijmy - potrwa od 19 do 22 maja, wystąpią tacy artyści jak m.in. StarGuardMuffin & Kamil Bednarek, Strachy Na Lachy oraz Grzegorz Halama.

Ogloszenie
>

W tym roku po raz pierwszy Juwenalia organizowane są przez dwie największe tarnowskie uczelnie - Państwową Wyższą Szkołę Zawodową i Małopolską Wyższą Szkołę Ekonomiczną.
-Zmienili się organizatorzy, zmieniła się nazwa i zmieniło się logo, ale idea pozostała ta sama. Juwenalia Tarnowskie to czas radości, sielanki i szaleństwa, moment relaksu dla studentów przed ciężkim okresem, jakim jest sesja – zapewnia Grzegorz Sokołowski, Przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studentów PWSZ w Tarnowie.

Głównym wydarzeniem będzie Piknik Studencki w niedzielę 22 maja, który tradycyjnie odbędzie się na stadionie KS "Błękitni" przy ulicy Piłsudskiego 32. Od godziny 14.00 na studentów i mieszkańców czekać będą liczne atrakcje, m.in.: ścianka wspinaczkowa, strzelanie z łuku, gigantyczne piłkarzyki, walki sumo w specjalnych strojach, konkursy, występy tancerek, ogródek piwny i catering. Wieczorem do Tarnowa na muzyczną część Juwenaliów przyjadą dwa ciekawe zespoły. O godzinie 18.00 zagra StarGuardMuffin z najbardziej pożądanym w ostatnim czasie wokalistą w kraju – Kamilem Bednarkiem, znanym z finału trzeciej edycji telewizyjnego programu „Mam Talent”. Zaraz po nim, o godzinie 20.00, wystąpi rockowa formacja Strachy Na Lachy założona przez lidera i wokalistę grupy Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego.
-Zróżnicowane muzyczne oraz liczne piknikowe atrakcje to ukłon w stronę mieszkańców miasta i regionu, których również zapraszamy do udziału w zaplanowanych wydarzeniach – mówi Marcin Nowak, przedstawiciel organizatorów odpowiedzialny za kontakt z mediami.

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie oraz słuchacze CNiB Żak Tarnów za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej mają bezpłatny wstęp na Piknik Studencki (22 maja), na którym odbędą się koncerty muzyczne. Na pozostałych studentów oraz osób niestudiujących czekają bilety w cenie 10 złotych (w przedsprzedaży od 5 maja w sklepie SONIC, ul. Krakowska 2; Tarnowskim Centrum Informacji, Rynek 7; Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie, ul. Mickiewicza 8, p. A023).
Wejściówki będzie można zakupić także bezpośrednio przed koncertem w kasie KS „Błękitni”.

Dzień przed Piknikiem Studenckim, w sobotę 21 maja o godz. 17.00, miłośnicy dobrego humoru będą mogli wybrać się na Juwenaliowy Przedwieczór Kabaretowy w Tarnowskim Teatrze im. L. Solskiego, na którym wystąpi znany kabareciarz Grzegorz Halama, Grupa Ad Hoc improwizująca na bieżąco w oparciu o sugestie widowni oraz tarnowski Kabaret Trochę Powagi.

Bilety w cenie 30 zł (25 zł dla studentów za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej) dostępne będą w kasie tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego od poniedziałku do wtorku w godz. 9.00-17.00 oraz na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Mickiewicza 8, pokój A023 (siedziba RUSS).

20 maja warto być wyspanym. Tego dnia o godz. 19.00 odbędzie się Nocny Maraton Filmowy w Auli PWSZ (ul. Mickiewicza 8). Na dużym ekranie będzie można zobaczyć trzy filmy nieżyjącego już Stanley’a Kubricka, który był jednym z najwybitniejszych twórców światowego kina. Do późnych godzin nocnych seanse filmów takich jak: „Pełny magazynek” (Full Metal Jacket), „Lśnienie” (Shining) i „Mechaniczna pomarańcza” (Clockwork Orange), a w przerwie darmowy poczęstunek – kawa i herbata. Dla chętnych pizza za symboliczną opłatą.
Obok wspomnianego wyżej filmowego, muzycznego i humorystycznego akcentu, w ramach tegorocznego święta żaków w Tarnowie odbędą się również imprezy w studenckim klubie Alfa Club (ul. Staszica 3) w czwartek (19.05), piątek (20.05) i afterparty w niedzielę po Pikniku Studenckim (22 maja).

Patronat honorowy nad Juwenaliami Tarnowskim 2011 objął Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała.

Oficjalna strona internetowa: www.student.tarnow.pl
Facebook:
http://www.facebook.com/pages/Juwenalia-Tarnowskie-2011/124299154313980
Wydarzenie na Facebooku:
http://www.facebook.com/event.php?eid=158857517509713
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 22:32:01
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html