Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejna inicjatywa Tarnowskiego Centrum Informacji    -   17/5/2011
Tarnów po węgiersku w nowej odsłonie
Tarnowskie Centrum Informacji (TCI) uruchomiło nową wersję strony internetowej w wersji węgierskiej. To już szósta wersja językowa strony TCI w nowej szacie graficznej, wykorzystująca nowy system zarządzania treścią ezPublish. Wszelkie prace technologiczne i merytoryczne zostały wykonane przez pracowników Tarnowskiego Centrum Informacji bez zaangażowania dodatkowych środków finansowych.

Ogloszenie

Strona znajduje się pod adresem: http://www.it.tarnow.pl/index.php/hun.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(17-05-2011) Dżet :
Super. Czyli teraz nie trzeba organizować parkingów dla autobusów, tras do zwiedzania, miejsc hotelowych, map i tłumaczy w j. węgierskim itd. Bo i po co jak sobie można odpalić stronę np. w Budapeszcie o Tarnowie i wszystko wiadomo. Ciekawym, czy ktoś spotkał kiedyś mapke Tarnowa w po Węgiersku w tarnowskich hotelach lub informatora o Tarnowie w węgierskich biurach podróży?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-05-2011) Maro :
Tarnów ma bogatą historię związaną z Węgrami, to akurat jest dobry pomysł ze względu na Generała Bema i Sandora Fetofiego, często spotykam tutaj wycieczki węgierskie. Nie sądzę, aby Tarnów w jakikolwiek sposób mógł konkurować z Budapesztem bo w porównaniu z nim jesteśmy kompletną dziurą, ale naszym miastem partnerskim jest akurat równie prowincjonalne Kiskőrös i myślę że warto te kontakty utrzymywać. Bywam często na Węgrzech, jako absolwent SP nr 15 im. Bema jakoś szczególnie ten naród i jego historię polubiłem, szczególnie okolice Tokaju i Balatonu. Wobec braku miejsc parkingowych w centrum obecny remont Krakowskiej wydaje się absurdalny. W każdym razie egészségedre !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-05-2011) turysta :
Zlikwidowac burek, zrobić parking dla autobusów, wyznaczyc trasy dla węgierskich turystów, opracować przewodniki drukowane i dzwiekowe w j. węgierskim to sa zadania dla TCI. Tylko czy faktycznie chcemy rozwijac turystyke, czy tylko robić pozory. Zrobić stronę to żaden problem, zwłaszcza jak sie ma na etacie grafika, tłumaczenie też nie problem nawet w kilku jezykach, więc czym sie tu chwalic? Za chwile bedziemy się chwalić że wogóle mamy internet. , Zawsze mnie dziwiło, dlaczego TCI ma siedzibę w miejscu gdzie nie można dojechać żadnym środkiem komunikacji? Dlaczego nie mają siedziby np. na dworcu PKP?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-05-2011) Kli :
No właśnie, coś tutaj jest nie tak. Jak tu zwiedzać jak nie ma gdzie zaparkować? Powinien być jakiś parking podziemny dla osobowych na przykład z wjazdem od placu Kazimierza. Burku pewnie nigdy nie uda się zlikwidować ale na przykład zrównać z ziemią ruderę obok III LO na Brodzińskiego i tam niech parkują autobusy, duże możliwości daje tern po owinatarze czy teren po młynie szancera, który i tak zaraz się rozleci. Z tego co zauważyłam TCI ma skłonności megalomańskie ciągle czytam gdzieś jacy są debeściaki. No tak brak TCI na dworcu PKP czy PKS to niewątpliwie absurd, choć polskie koleje raczej nie nadają się na podróże a i autostrad brak. Tak naprawdę to w Tarnowie nie za za bardzo co zwiedzać, tyle się trąbi o tarnowskich żydach a nie ma tutaj nawet stałej ekspozycji im poświęconej a cmentarz-kirkut ciągle zamknięty. Często widzę wycieczki z Izraela które bezradnie rozglądają się wokół bimy patrząc na odrapane kamienice. I w ogóle nie chce mi się o tym pisać.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947