To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Koncert chóru Gos.pl    -   18/5/2011
Jezus Is the Rock
20 maja (piątek) o godz. 19:00 w Tarnowskim Teatrze im. L. Solskiego odbędzie się występ znanego tarnowskiego chóru gospel, działającego od 2003 roku. Zespół wykonuje głównie muzykę określaną jako contemporary gospel – czyli śpiewu wywodzącego się z tradycji negro spirituals, ale wzbogaconego doświadczeniami muzyki jazzowej, rockowej i R&B. Chór jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Cena biletu 25 zł.

Ogloszenie
>

Tarnowski Chór GOS.pl powstał w styczniu 2003 r. z inicjatywy grupy osób związanych ze sobą różnymi projektami muzycznymi. W skład zespołu wchodzi 35 chórzystów. Celem chóru jest głoszenie Ewangelii, dzielenie się doświadczeniem osobistego spotkania z Chrystusem i dokonania wyboru drogi wiary w życiu. W repertuarze znajdują się zarówno standardy muzyki gospel, negro spirituals, jak i utwory z najnowszej historii gospel.
Gospel to rodzaj chrześcijańskiej muzyki obrzędowej, mającej swój rodowód w XIX-wiecznej kulturze czarnoskórych mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Nazwa gospel oznacza Dobrą Nowinę o zbawieniu.

Dodatkowe informacje nt koncertu oraz możliwości organizacji wejścia można uzyskać w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688 32 87, tel. kom. 784 976 026.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Fri, April 19, 2024 21:20:58
IP     : 44.210.149.205
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html