To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kończy się remont w MFK   -   08/10/2004
Jeszcze dwa tygodnie potrwa remont sali widowiskowej w Mościckiej Fundacji Kultury. Zakładany na początku termin zakończenia prac (pierwotnie 14 X) został wydłużony o tydzień, ale za to uda się wymienić nie tylko posadzkę i podwieszany sufit, ale również rozpocząć wymianę foteli. Za tydzień odbędzie się w "Millennium" coś w rodzaju próby generalnej sali - na pojedynczym seansie zobaczyć tu będzie można film o Metallice.

Ogloszenie

- Nowe siedzenia będą instalowane w kilku transzach - zapowiada prezes MFK Maciej Duda, pierwsza ich część będzie na sali już za tydzień. Tego dnia (15 X) o godz. 20.00 odbędzie się wyjątkowy seans w kinie Millennium. Seans, którego nie udało się przenieść. Został zakontraktowany dla kilkudziesięciu polskich miast tylko na pojedynczą projekcję. Mowa o głośnym filmie dokumentalnym "Some Kind of Monster", będącym opowieścią o terapii jaką odbywał słynny zespół Metallica. Projekcja, jak można się było spodziewać, cieszy się wielkim wzięciem, szczególnie wśród młodych Tarnowian.
- Widzowie mogą się czuć jak na koncercie - zaowiada Łukasz Maciejewski z "Millennium". Nie tylko ze względu na muzykę, której oczywiście w filmie nie brak, ale też z powodu niemożnosci zainstalowania wszystkich foteli na sali przed 15 października. Większość widowni zasiądzie na zwykłych, składanych, krzesłach.

Oficjalne oddanie sali do użytku po remoncie, trwającym od początku września, nastąpi kilka dni po wznowieniu normalnej pracy przez kino. Uroczystość uświetni 26 października występ artystów Opery Śląskiej z Bytomia, którzy wystawią tu słynną operetkę "Zemsta Nietoperza".
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 05:34:39
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html