To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wieści z gminy Tarnów    -   23/5/2011
Radosna szkoła rusza
„Radosna szkoła” – to nie określenie stanu emocjonalnego, ale tytuł rządowego programu, z którego Gmina Tarnów pozyskała właśnie pieniądze na na realizację zadania pod nazwą „zakup pomocy dydaktycznych do miejsc zabaw w szkole”. Umowa na realizację została podpisana w środę 11 maja w Krakowie.

Ogloszenie

Pieniądze, które z tego tytułu trafią do budżetu gminy, zostaną przeznaczone na doposażenie w pomoce dydaktyczne Szkoły Podstawowej nr 2 w Woli Rzędzińskiej. Przekazane za pośrednictwem Wojewody Małopolskiego środki stanowić będą 80 % wartości realizowanego zadania.

Przypomnijmy, że nie są to jedyne środki zewnętrzne, jakie w tym roku pozyskał samorząd Gminy Tarnów na realizację zadań w zakresie oświaty. Przez cały rok bowiem trwa finansowany z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki program „Akademia Sukcesu”, na który udało się pozyskać prawie 1,2 miliona złotych. -Składamy także kolejny wniosek na realizację projektu, którym byliby objęci uczniowie wszystkich szkół podstawowych oraz przedszkoli z terenu gminy. Byłoby to około 0,5 miliona złotych na zajęcia dodatkowe zarówno dla uczniów z dysfunkcjami, jak dla dzieci szczególnie uzdolnionych – mówi Elżbieta Chrząszcz, zastępca wójta.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, October 2, 2022 03:17:16
IP     : 3.235.173.74
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html